Keystone logo
MacEwan University

MacEwan University

MacEwan University

Tanıtım

1971'de kurulan MacEwan University , sıcak ve destekleyici bir atmosferde öğrenci odaklı eğitim sağlar. Öğrencilerimizin öğrenmeye odaklanabilmesi için öğretmeye odaklanıyoruz.

65'ten fazla program sunan üniversite, işbirliğine dayalı ve destekleyici bir öğrenim ortamında dönüştürücü bir eğitim sunmaktadır. Yaratıcılık burada öğrencilerin, öğretim görevlilerinin ve toplumun ilgisini çeken araştırma ve yeniliklerle gelişir.

Öğrenci memnuniyeti

MacEwan University öğretime kasıtlı olarak odaklanmıştır ve sonuç olarak Globe and Mail'in Kanada Üniversite Raporu'nda çok iyi puan almıştır. 2014 Raporunda, öğrencilerimiz bize en yüksek notları verdiler - bize eğitmenlerimizin öğretim stili ve sınıf boyutlarımız için “A +” notları ile öğretim kalitemiz ve öğrenci-öğretim üyesi etkileşimimiz için “A” notları verdiler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Edmonton

    104 Avenue Northwest,10700, T5J 4S2, Edmonton

    programlar

    sorular