Keystone logo
Leeds Beckett University Sağlık ve Toplum Bakımı Yüksek Lisansı
Leeds Beckett University

Sağlık ve Toplum Bakımı Yüksek Lisansı

Leeds, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

31 Jul 2024

16 Sep 2024

GBP 17.500 / per year *

Kampüste

* uluslararası öğrenciler için | Birleşik Krallık öğrencileri için: Yıllık 7,500 GBP

Tanıtım

Sağlık ve Toplum Bakımı Yüksek Lisans Programının sunumuna daha etkin bir şekilde katkıda bulunmak için kendinizi uzmanlıkla donatın. Alandaki yeni gelişmeler hakkındaki bilginizi artıracak, zaman yönetimi ve önceliklendirme becerileri kazanacak ve uzmanlık alanınızın ön saflarında yer alan karmaşık konulara ilişkin anlayışınızı geliştireceksiniz.

Bu kurs, çok çeşitli sağlık ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli modüller içermektedir. Kendi kendine ve yaşam boyu öğrenmeye önem verilir ve kişiselleştirilmiş bir çalışma programı planlamanız ve düzenlemeniz için size bire bir destek verilir.

Uygulama alanınızı derinlemesine düşünme ve eleştirel analiz ve muhakeme becerilerinizi daha da geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Yarı zamanlı seçeneğimizle, öğreniminizi işinize ve kişisel taahhütlerinize uydurmak için kendi hızınızda çalışma esnekliğine sahip olacaksınız.

Kendi hızınızda çalışacak ve öğreniminizi işinize ve kişisel taahhütlerinize uydurabileceksiniz. Ayrıca, bağımsız bir öğrenci olarak becerilerinizi geliştirecek ve kursumuzdan mezun olduktan sonra gelişiminize devam etmenizi sağlayacağız.

MSc Advanced Practice gibi diğer lisansüstü kurslar da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli modüllerimiz bulunmaktadır.

Neden Leeds Beckett Üniversitesi'nde Sağlık ve Toplum Bakımı eğitimi almalısınız?

  1. Uzman tesisleri
  2. İlgi alanlarınızı geliştirmek için isteğe bağlı modül seçimi
  3. Yarı zamanlı çalışma seçeneği
  4. Uygulamaya dayalı öğrenme
  5. Uzman eğitim ekibi

süre

  • Tam Zamanlı: 1 Yıl
  • Yarı Zamanlı: 2 Yıl

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Tesisler

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

Chat with students

sorular