Keystone logo
Lake Erie College of Osteopathic Medicine Biyomedikal Biliminde Yüksek Lisans Derecesi
Lake Erie College of Osteopathic Medicine

Biyomedikal Biliminde Yüksek Lisans Derecesi

Erie, Amerika Birleşik Devletleri

0 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

LECOM , güçlü bir araştırma geçmişine sahip olmayı hedefleyen ve / veya bir hekim-araştırmacı olarak bir kariyere ilgi duyan öğrenciler için DO programı ile eş zamanlı olarak araştırma odaklı bir müfredat sunmaktadır. Biyomedikal Bilimde Master of Science (MSBS) programı, yalnızca Erie Kampüsündeki mevcut birinci sınıf tıp öğrencileri için yapılandırılmış bir araştırma deneyimi olarak hizmet veren yüksek lisans düzeyinde bir programdır. Kurs, araştırma tasarımı ve deneyimi ve kapsamlı bir araştırma projesi aracılığıyla program, klinik tıp için nitelikli mezunlar üretecek ve bağımsız araştırma programları geliştirecektir.

MSBS programı, örtüşen iki aşamadan oluşacaktır:

Aşama 1 - Araştırma Becerileri Ustalığı [OMS1 ve OMS2 arasında yaz başlar]: Bu aşamada öğrenciler ilk olarak Araştırma Teknikleri, Biyoistatistik Uygulaması ve Dergi Kulübü derslerini alacaklardır. Bu kurslar, hipotez tabanlı bir araştırma planı geliştirmek için gerekli becerileri ve biyomedikal araştırmaya etik katılım için gerekli tutumları geliştirecektir.

Aşama 2 - Bir Tez Projesinin geliştirilmesi ve tamamlanması [OMS4 güzünü tamamladı]: Bu aşamada, öğrenciler (Araştırma Danışmanları ile birlikte) hipotez odaklı bir araştırma projesi geliştirecek, deneyler yapacak, verileri analiz edecek ve araştırmalarını açık bir savunmada savunacaklar. Bu aşama Araştırma, Veri Kulübü ve Tez derslerini içerecektir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Biyomedikal Bilimler Bachelor of Science (Pre-Med) - Konut
    • Lynchburg, Amerika Birleşik Devletleri
  • BSc Biyomedikal Bilim
    • Hull, Birleşik Krallık
  • Deneysel ve Tıbbi Biyobilimler Içinde Msc
    • Linköping, İsveç