Keystone logo
Kingston University Kanser Biyolojisinde Msc
Kingston University

Kanser Biyolojisinde Msc

Kingston upon Thames, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9.860 / per year *

Kampüste

* evde tam zamanlı: 9.860 £ | uluslararası tam zamanlı: 15.800 £

Tanıtım

Neden bu kursu seçmelisiniz?

Bilimsel araştırma yöntemleri konusunda eğitim alacak ve moleküler biyolojide kullanılan teknikleri öğreneceksiniz. Hastalık biyolojisi, tümör biyolojisi, immünoloji, moleküler onkoloji, hematolojik malignite ve ayrıca kanser için tanı ve tedavi tekniklerini inceleyeceksiniz.

Tıp bilimindeki temel konuların ilkelerini ve uygulamalarını anlamanın yanı sıra, onkoloji konuları ve bunların diğer tıp disiplinleriyle ilişkileri hakkında derinlemesine bilgi edineceksiniz. Araştırma projeniz, yaşam bilimleri araştırma gruplarımızdan biriyle veya tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışıyorsanız işyerinizde yürütülebilir. Bir iş veya terfi ararken mükemmel bir satış noktası olabilir.

Seçmek için nedenler Kingston University

  • GlaxoSmithKline gibi firmalarla veya Kanser Araştırma Enstitüsü gibi bir araştırma enstitüsünde ve hastane laboratuvarlarında çalışma imkanına sahip olacaksınız.
  • Bir araştırma projesi aracılığıyla, ilgilendiğiniz bir alanı derinlemesine inceleyebilir ve değerli araştırma becerileri kazanabilirsiniz.
  • Esnek ve yarı zamanlı seçenekler, çalışmalarınızı diğer taahhütlere uydurmanıza yardımcı olabilir. Sürekli mesleki gelişimin bir parçası olarak tek modüller alınabilir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Tesisler

Okul Hakkında

sorular