Keystone logo
Keele University Yüksek Lisans Fizyoterapi (Ön Kayıt)
Keele University

Yüksek Lisans Fizyoterapi (Ön Kayıt)

Keele, Birleşik Krallık

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18.500 / per year *

Kampüste

* tam zamanlı uluslararası öğrenim ücretleri: yılda 20.000 £. Ek ücretler geçerli olabilir

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bu 2 yıllık kurs, mevcut sağlık hizmetlerinin taleplerini ve zorluklarını karşılamak için Yüksek Lisans düzeyinde araştırma, profesyonel ve liderlik becerileri ile yetkin bir fizyoterapist olmak için gereken klinik becerileri geliştirmenizi sağlayacaktır. Bu, akademik, klinik ve pratik öğretim yoluyla bir bireyin fiziksel sağlığını nasıl geliştireceğini, sürdüreceğini ve iyileştireceğini öğrenmeyi içerir. Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi'ne kayıt için uygun olacaksınız.

Fizyoterapistler sağlık hizmetlerinde hayati bir rol oynarlar ve klinik uygulamalardan liderlik ve yönetim rollerine kadar çok çeşitli kariyer yollarında aktif olarak yer alırlar. Keele'deki fizyoterapi kursu, sağlık hizmetlerinde mevcut ve gelecekteki taleplerin farkındalığını teşvik etmek için diğer sağlık mesleği öğrencileriyle birlikte meslekler arası öğrenme ile birlikte yüksek standartlarda akademik ve profesyonel yeterlilik geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar