Keystone logo
© Domus Academy
Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Tanıtım

Istituto Stomatologico Toscano, Öğrenmek İçin En İyi Yer

Diş Hekimliğinde Klinik, Araştırma ve İleri Eğitim Vakfı olan Istituto Stomatologico Toscano , diş hekimliği ve diş hijyenistleri, diş hekimliği uygulama asistanları ve sağlık görevlilerini, diş hekimliği alanında önleme ve tedavi konusunda profesyonelleri eğitmeyi amaçlamaktadır.

Sağlık sektöründe çalışan herkes için yaşam boyu öğrenme, teknolojik gelişmelere ve daha etkili ve daha az invaziv tedavilerin geliştirilmesine ayak uydurmak için gereklidir. Bu, profesyonelleri yeteneklerini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrencilere ve profesyonellere ileten Istituto Stomatologico Toscano'nun birincil görevidir.

Deneyim ve yüksek öğretmen seviyesi Bilimsel alaka düzeyi

Özel eğitim tesisleri Stratejik konum

Lucca eyaletindeki Lido di Camaiore'deki Istituto Stomatologico Toscano, diş hekimleri, diş hijyenistleri ve diş asistanları için sürekli eğitim programlarının eğitimi ve geliştirilmesi ile ilgilenmektedir.

Yükseköğretim okulu, hem üç yıllık bir derece alan hem de bir uzman veya eski okul yüksek lisans derecesi alan öğrencileri ve oyuna geri dönmek, becerilerini derinleştirmek ve artırmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. hastalarına sundukları hizmetlerin kalitesi.

Bir mesaj göndererek başlangıç kursları, kabul prosedürleri ve kayıt masrafları hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Personel üyelerimizden biri sizinle iletişime geçecek ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir.

20Kuruluş Yılı

150Verilen dersler

3000Katılımcılar

Enstitünün Ortağı

Kuruluşundan bu yana, Enstitünün eğitim faaliyeti çok sayıda İtalyan ve yabancı üniversite ile işbirliği içinde organize edilmiştir ve bugün Roma'daki Saint Camillus Uluslararası Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi (UniCamillus) ile yaygın bir işbirliğine dayanmaktadır.

UniCamillus, sadece Tıp ve Sağlık Bilimlerine adanmış yeni bir üniversitedir. Mesleği uluslararasıdır, tıp mesleğine ve tıbbına küresel bir anlamla bakan İtalyan, Avrupalı ve AB dışı öğrencilere yöneliktir.

Didaktik teklif çok geniştir ve pratik hasta eğitimi kursları, ileri eğitim kursları, uzmanlık kursları ve bir veya daha fazla akademik yıl süren I ve II seviye Masterları içerir.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

İST Faaliyetleri

Istituto Stomatologico Toscano temel olarak bir lisansüstü diş hekimliği okulunu temsil eder ve seviye I ve II üniversite yüksek lisans kursları, uzmanlık kursları, pratik hasta eğitim kursları ve ileri eğitim kursları düzenler.

Tüm profesyoneller, yüksek kalitede öğretimi garanti eden üniversite kursları düzenleme ve yürütme konusunda uzun ve nitelikli bir deneyime sahiptir.

IST derslerinde işlenen konular

Diş hekimliğinde ileri eğitim kurslarının didaktik programı, hem İtalyan hem de uluslararası düzeyde nitelikli öğretmenlerin katılımıyla tüm diş disiplinlerini etkilemektedir.

İmplantoloji, ağız cerrahisi, periodontoloji, ortodonti, kozmetik diş hekimliği, yasal diş hekimliği, konservatif, implantolojide lazer, ağız hijyeni, özel hasta tedavisi, bilgisayar destekli implantoloji, bilgisayar destekli implantoloji dahil olmak üzere modern diş hekimliğinin en ilginç konularına değinilmektedir. , rejeneratif ve rekonstrüktif diş cerrahisi ve araştırma metodolojisi.

Diş hekimleri için sürekli eğitim

Sağlık sektöründe çalışan herkes sürekli mesleki eğitim için tazeleme kursları almalıdır. Bu çalışmalar profesyonellere bilgilerini sürekli yenileme, teknolojideki en son yenilikleri keşfetme ve tüm hastalarına daha iyi hizmet sunma fırsatı sunar.

Diş hekimliği alanında, IST on yılı aşkın bir süredir yüksek nitelikli öğretim uzmanlarımızın beceri ve deneyimini sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için iletişim formu aracılığıyla IST ile iletişime geçin.

doctor, medical, medicine

Saint Camillus Uluslararası Roma Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi (UniCamillus)

Sadece Sağlık ve Tıp Bilimlerine adanmış bir üniversite

Saint Camillus Uluslararası Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi (UniCamillus) - sadece Sağlık ve Tıp Bilimlerine adanmış bir üniversite. UniCamillus, CUN (İtalyan Ulusal Üniversite Konseyi) tarafından 20 Haziran 2017'de Üniversite Düzenlemeleri ve Eğitim Yönetmelikleri'nin onayını ve 5 Eylül 2017'de ANVUR (İtalya Ulusal Üniversite Değerlendirme ve Araştırma Ajansı) akreditasyonunu aldı.

28 Kasım 2017 tarihinde, Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı, üniversiteyi kuran, daha sonra Sayıştay'a kaydolan ve İtalyan Hukuk Resmi Gazetesi n. 3 Ocak 2018.

Misyon

Saint Camillus Uluslararası Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi (UniCamillus) dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamakta ve çok yönlü hekim veya sağlık uzmanı olmaları için eğitmektedir ve aynı zamanda yetersiz ülke hastalıklarına odaklanmıştır.

Bu nedenle Üniversite, özellikle Gelişmekte olan ülkeleri etkileyen sağlık sorunlarına insani, bilimsel ve mesleki ilgi gösteren AB ve AB üyesi olmayan öğrencilere yöneliktir. UniCamillus mezunları, çalışma sırasında edinilen insani değerleri, özellikle hastanın duyarlılığı, kendi duyarlılığı olan bir insan olarak kabul eder. Üniversite laiktir ve tüm inançlardan öğrencileri ağırlamaktadır.

Üniversitenin misyonundan ilham alan Camillus De Lellis: 16. yüzyılın sonunda, hastane hizmetinin ilk modern prosedürünü oluşturarak ve uygulayarak, temel sağlık kuruluşunu kurarak, etkili bir sağlık sisteminin kriterlerinin ve organizasyonunun tanımlanmasına önemli ölçüde katkıda bulundu. hastanın saygı ve onur ilkeleri.

Eğitim hedefleri

Eğitim programı, ayrıcalıklı olmayan ülkelerin sağlık ihtiyaçlarına da cevap verebilmek için dünya çapında çalışabilecek doktor ve sağlık uzmanlarını yetiştirmeyi amaçlamaktadır. UniCamillus insani misyonuna uygun olarak, çalışma sırasında tıbbın disiplinler arası özelliğine dikkat edilerek, temel ve klinik bilimlerin içeriği arasındaki mevcut ilişkilere vurgu yapılmaktadır.

Üniversitenin uluslararası boyutuna uygun olarak, birçok derece İngilizce dersleri verilmektedir. Öğrencilerin ders sırasında İngilizce bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için dünyanın herhangi bir ülkesinde dil engeli olmadan niteliklerini kullanmak için gereken seviyeye gelene kadar eğitim araçları ve destek programları mevcuttur.

Konumlar

  • Lido di Camaiore

    Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy), , Lido di Camaiore

  • La Spezia

    La Spezia, İtalya

    sorular