Keystone logo
Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

Hadassah Academic College Jerusalem

Tanıtım

Hadassah Academic College Jerusalem (HAC), toplumun her kesiminden ve her dinden farklı öğrenci kitlesinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen ve giderek artan uluslararası öğrenci nüfusuyla övünen multidisipliner bir kurumdur. Kudüs'ün kalbinde eşsiz bir akademik üniversite olarak, çeşitliliğe saygıyı teşvik ederken tüm öğrencilerimiz için eşit fırsatlar yaratmaya kararlıyız. Buna, öğrenciler ve yerel toplum arasında karşılıklı anlayışa yapılan vurgu da dahildir.

Akademik modelimiz, yeni nesil nitelikli profesyoneller yetiştirmeye odaklanırken, öğretimde, kesin bilimlerde ve bilimsel arayışlarda mükemmelliği ve yeniliği vurgular. Yerel dilimizde çok çeşitli lisans ve lisansüstü derece programlarının yanı sıra, artan sayıda İngilizce ve bireysel kurslar ve dereceler dahil olmak üzere uluslararası programlar sunuyoruz. Bu uluslararası programlar çeşitli atölye çalışmaları, akademik ve teknik kurslar içerir. Kendi öğretim üyelerimiz tarafından verilen derslerin yanı sıra, söz konusu derslerde düzenli olarak alanında uluslararası uzmanları konuk öğretim üyesi olarak ağırlıyoruz. Ayrıca, fakülte ve öğrenci değişim programları ile ortak kurslarda bir dizi uluslararası yüksek öğretim kurumuyla ortaklık yapıyoruz.

Bu yıl kayıt için açılan kolejimiz iki hibrit veya tamamen çevrimiçi uluslararası program sunmaktadır:

 • Tam bir Yüksek Lisans derecesi (Hibrit program – Yıllık 10 günlük yoğunlaştırılmış klinik dönemle çevrimiçi): Optometri ve Görme Bilimleri Yüksek Lisansları, M.Optom*
 • Birden fazla bireysel kurs (Tamamen Çevrimiçi):
  Şu anda devam ediyor:
  - Glokom Masterclass
  - Kültürümüzün Anahtarları Olarak Canavarlar, Hayaletler, Süper Kahramanlar ve Diğer Garip Yaratıklar

*Bu derece, ilgili lisans derecesine ve lisansa sahip öğrencilerin tam dereceye kayıt olmadan kendi müfredatından bireysel dersler almalarına olanak tanır. Sizi uluslararası programlarımızı keşfetmeye davet ediyoruz ve sizden haber bekliyoruz!

Kampüs Özellikleri

Kampüs Hizmetleri

Kütüphane

Bilgisayar Laboratuvarları

Göz Klinikleri

Hadassah Academic College halk sağlığına yönelik sosyal yardım hizmetleri ve ileri düzey öğrenci eğitim fırsatları sunmaya yönelik süregelen kararlılığının bir parçası olarak Kolej, halka en üst kalitede bir optometri ve göz bakımı kliniği sunmaktadır. Bu klinik, Kudüs sakinlerine dost canlısı ve şefkatli bir atmosferde yüksek kaliteli, düşük maliyetli görme hizmetleri sunmaktadır.

Odyoloji Klinikleri

Hadassah Academic College yüksek kaliteli özel sağlık kliniklerine olan bağlılığının bir devamı olarak Kolej, bir dizi işitme (odyoloji) ve kulak burun boğaz (Kulak-Burun-Boğaz) kliniği sunmaktadır. Claire & Emanuel G. Rosenblatt İletişim Bozuklukları Kliniği, yerel Kudüs sakinleri için mükemmel sağlık bakımı değerlendirmesi ve tedavisi sağlayan uzmanlaşmış kliniklere ev sahipliği yapmaktadır. Klinikler aynı zamanda Hadassah öğrencilerine sahada çalışan sağlık profesyonellerini gözlemleyip onlardan bilgi alabilecekleri gerçek hayatta öğrenme fırsatları da sunuyor.

Dil ve Konuşma Klinikleri

Hadassah Academic College ileri düzey öğrenci eğitimi ve kaliteli sağlık hizmetleri kliniklerine olan bağlılığı, Konuşma ve Dil Engelliler kliniğinde ön plana çıkıyor. Klinik, dil engellerinin, pediatrik dil gecikmelerinin ve konuşma ve dil bozukluklarının değerlendirilmesine yönelik bir dizi hizmet sunmaktadır.

  Sıralamalar

  Hadassah Academic College İsrail'de, Avrupa kıtasında ve genel olarak dünyada çeşitli kategorilerde sıralanmıştır.

  Ülke Sıralaması

  Bu tür sıralama, kurumun çeşitli akademik başarılarda ne kadar başarılı olduğuna odaklanır. Hadassah Academic College İsrail ülkesi Avrupa'da 28. sıradadır.

  Etki Sıralaması

  Bu tür sıralama, enstitünün İsrail'de nasıl bir etki yarattığına göre düzenleniyor. Bu etkiler topluluk etrafındaki sosyal, ekonomik ve politik sunuma odaklanır. Hadassah Academic College yarattığı etki nedeniyle dünyada 15.707. sırada yer almaktadır.

  Açıklık Sıralaması

  Hadassah Academic College açık operasyonlarında 6049. sırada yer almaktadır. Bu kategori Hadassah Academic College İsrail'deki akademik sürecini ve ilişkilerini dünyaya nasıl açık bir şekilde yürüttüğüne odaklanmaktadır.

  Ekselans Sıralaması

  Hadassah Academic College çeşitli alanlardaki üstünlüğüne göre 4370. sırada yer almaktadır. Buna akademik başarı, alıntılar, referanslar ve daha fazlası dahildir.

  Konumlar

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  sorular