Keystone logo
Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Tanıtım

Romanya, Iasi'den "Grigore T. Popa" Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, İleri Araştırma ve Eğitim Üniversitesi olarak sınıflandırılan, ülkenin en eski ve en prestijli kurumlarından biridir. Eğitim sürecinin önceliği, güçlü teorik ve pratik altyapıya sahip, ulusal ve uluslararası düzeydeki herhangi bir rekabetle başa çıkabilecek istisnai uzmanların yetiştirilmesidir.

Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi , eğitim programlarını sürekli olarak işgücü piyasasının ihtiyaçlarına göre uyarlamaktadır. Biyomedikal Bilimler sınır alanında iyi eğitimli uzmanların artan talebi göz önünde bulundurularak, Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi, onu nasıl kullanacağını bilenlerin yanında şansın olduğu bir ortaklık sunmaktadır. Bir biyomühendisin gücü, bir fizyoterapistin becerileri, zihninize olan güven ve sizi en yüksek zirvelere götürmek için fırsatlar getirmek için eğitim ve ruh ile hayatınızı elinize alma cesaretine sahip olmanızı istiyoruz. yerine getirilen rüyaların mutluluğu.

Fizyoterapi mezunu olarak, belirli yaşam aktivitelerine entegrasyonuna katkıda bulunmak için doğrudan rehabilitasyon ve hasta fonksiyonlarını, çocuk veya yetişkinleri optimize eden tıbbi hizmetler alanında çalışacaksınız.

Fizyoterapistler, klinik teşhise göre statik ve dinamik egzersiz programlarına dayalı bireysel tedavi planlarının aşamalarını belirler ve fizik tedavi teknikleri, kinetik, profilaktik yardım ve motor rehabilitasyon tekniklerini uygular.
FİZYOTERAPİNİN BÜYÜLEYİCİ EVRENİNE adım atın!
Daha fazla bilgi:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/fizyoterapi/

Biyomühendislik uzmanlık mezunlarının hastanelerde, akademik kurumlarda, ilaç şirketlerinde, protez firmalarında ve devlet kurumlarında çalıştıkları mezunlar.

Tıbbi Biyomühendislik uzmanları karmaşık tıbbi ekipmanlarla çalışır, tıbbi cihazları tasarlar, geliştirir veya test eder, tıbbi personel ile birlikte hastaları kurtarmaya aktif olarak katılırlar.

Tıbbi Biyomühendisler, yeni terapiler ve tıbbi biyoteknolojiler geliştirmek için Biyoloji, Fizik, Matematiksel modeller ve Bilgisayar Simülasyonu bilgisini kullanırlar.

BİR BİYO MÜHENDİS'in gücüyle GELECEĞE bakın!

Daha fazla bilgi:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Sıralamalar

Iasi Grigore T. Popa Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, aşağıdakilere dahil olan tek tıp üniversitesidir:

- Disiplinlerarası Yayınlarda En Başarılı 25 Üniversite U - Multirank 2019

- TOP 50 Kez Yüksek Öğrenim Yeni Avrupa 2018

- TOP 300 Kez Yüksek Öğrenim Üniversite Etki Sıralaması 2020

- İlk 500 Şanghay = Biyomedikal Mühendisliği

- TOP 601+ Times Yüksek Öğrenim Klinik, klinik öncesi ve Sağlık 2020

- Yeşil Sıralamalar

- QSRanking

Konumlar

  • Iași

    Strada Universității,nr. 16, 700115, Iași

sorular