Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmalarında Msc
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmalarında Msc

Glasgow, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 6.300 / per year *

Kampüste

* Ev, RUK ve AB öğrencileri; £ 12600 Uluslararası öğrenciler

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

MSc Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmalarımız, tıpkı çığır açan tıbbi ilerlemelere katkıda bulunmaları ve çok çeşitli oküler koşulları etkin bir şekilde teşhis edip tedavi etmeleri için ihtiyaç duydukları akademik bilgi ve pratik becerileri sizin gibi göz bakım profesyonellerine sunmaktadır.

Daha fazla akademik çalışma yapmak ya da bir birincil bakıcı olarak yeni sorumluluklar üstlenmek istiyorsanız, programımız size ihtiyacınız olan klinik becerileri ve araştırma deneyimini sunar. Kariyerinizi ilerletin ve alanın geleceği üzerinde anlamlı bir etkiye sahip olun.

Çekirdek ve seçmeli modüllerin ve araştırma fırsatlarının bir bileşimi - programın üçte birini oluşturan bir araştırma projesiyle - çalışmalarınızı kişisel ilgi alanlarınıza ve profesyonel gereksinimlerinize göre özelleştirmenizi sağlar. Bu, tezinizin tamamlanmasında adlandırılmış bir dereceye yol açan bir uzmanlık seçme seçeneğini içerir:

 • MSc Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmaları (Genel)
 • MSc Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmaları (Diyabet)
 • MSc Araştırmacı Oftalmoloji ve Vizyon Araştırma (Therapeutics)

Lisans üstü potansiyel

Akademi ya da klinik uygulamada bir yol seçseniz de, MSc Investigative Oftalmoloji ve Vizyon Araştırmaları, kariyerinizi ilerletmek ve genişletmek için yeni fırsatlara sahip olacaktır. Program doktora veya diğer yüksek akademik yeterlilik için sonraki çalışmalar için ideal bir hazırlıktır. Ayrıca, optometristlerin ve diğer uygulayıcıların birinci basamak göz sağlığı hizmetlerinde kariyerlerini ilerletmelerine izin verir.

Ne çalışacaksın

Program, optometri alanında birinci dereceden veya Birleşik Krallık dışında ilgili bir alandan yararlanan adaylar için uygundur. Programın genel akışı, diyabet ve terapötik yollardan daha geniş bir perspektif verir.

Modüller

İleri Dürbün Vizyonu; İleri Klinik Araştırma ve Araştırma Projesi; Diyabetin Kronik Komplikasyonları; Klinik Oftalmoloji; Diyabet bakımı; Oküler Terapötikler; Pratik ve Kuramsal Reçete Yazma ve Sağlık Ekonomisi; Vizyon Bilimi için Uygulama Becerileri; Mesleki Uygulama Biosciences 2 için Beceriler; ve Halk Sağlığı.

Diyabetle ilgilenen öğrenciler, diyabetin insan vücudunun çeşitli yapılarını nasıl etkilediğini anlamalarını geliştirmek için diyabetle ilgili modülleri seçebilir.

Çekirdek modüller: Diyabet Bakımı; Vizyon Bilimleri için Mesleki Uygulama Becerileri; Biyoloji Bilimi 2 için Profesyonel Uygulama Becerileri; Diyabetin Kronik Komplikasyonları; İleri Klinik Araştırma ve Araştırma Projesi.

İsteğe bağlı modüller: Klinik Oftalmoloji; Sağlık Ekonomisi ve Kamu Sağlığı.

Giriş koşulları

Tipik giriş şartları

İngiltere Optometri'de 2: 2 (veya eşdeğeri) derecesi veya başka bir vizyonla ilgili konu. Alternatif olarak Birleşik Krallık Genel Optik Konseyi (GOC) kaydı (MCOptom).

ek bilgi

Diğer akademik ve mesleki nitelikler

GKÜ'ye yapılan her başvuru, bireysel olarak değerlendirilir. Tipik bir akademik giriş yeterliliğine sahip değilseniz, ancak tanınmış meslek kuruluşlarından ilgili iş tecrübesi ve / veya kredilerini gösterebilirseniz, bu dersi Üniversitenin Önceki Öğrenme Şemasını Tanınması Programı ile girmeniz uygun olabilir.

Uluslararası Pathways

İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, Üniversite için İngilizce Eğitim programı için uygun olabilirsiniz.

Ücretler ve finansman

Ödediğiniz kurs ücretleri çoğunlukla ücret durumunuza göre belirlenir. Öğrenci ücret durumum nedir?

Öğrenim ücretleri 2018/19

 • Ev: 6300 Sterlin
 • RUK: 6300 Sterlin
 • AB: 6300 Sterlin
 • Uluslararası: £ 12600

Çalışmalarınızı Eylül 2018 veya Ocak 2019'da başlatırsanız, bunlar kurs süreniz boyunca geçerli olan yıllık veya modül ücretleridir; Ancak ücretler değişebilir. Ücretlerin nasıl değişebileceğine dair tüm ayrıntılar için ücretlerimizi ve geri ödeme politikamızı okuyun.

Ek maliyetler

Ders ücretlerine ek olarak, Üniversitenizdeki zamanınız boyunca ek ücretler yaşayabilirsiniz.

Burslar

Adil bir fiyat için kaliteli eğitim sağlıyoruz; Ortak Gelecek Üniversite olarak, öğretim ücretlerimizi düşük tutarak ve yıllık 2.5 milyon sterlinin üzerinde cömert bir burs paketi sağlayarak yetenekli öğrencilere erişilebilir yüksek öğrenim sunmayı taahhüt ediyoruz.

2018/19 için mevcut burslarla ilgili sorularınız veya sorularınız varsa, lütfen öğrenci sorgulama ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uluslararası öğrenci başlangıç ​​tarihleri

Yeni uluslararası öğrenciler için, oryantasyon etkinlikleri 14 Eylül 2018'de başlıyor. Bu ekstra süre, genel öğrenci indüksiyonu ve öğretiminin başlamasından önce, yeni uluslararası öğrencilere İngiltere ve GCU'ya yerleşmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Kampüs ve şehir turlarının yanı sıra diğer uluslararası öğrencilerle tanışabileceğiniz karşılama etkinlikleri de dahil olmak üzere, bu dönemde gerçekleşecek bir dizi eğlenceli ve bilgilendirici faaliyet olacaktır.

kabul

Müfredat

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Ortoptik Ustası
  • Sydney, Avustralya
  • Moore Park, Avustralya
  • + 2 daha fazla
 • Klinik Oftalmoloji (Çevrimiçi Öğrenme) ChM (Klinik Oftalmoloji)
  • Online
 • Birinci Basamak Oftalmoloji Yüksek Lisans (Çevrimiçi Öğrenim)
  • Online