Keystone logo
Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Tanıtım

1987 yılında kurulan Galilee International Management Institute amacı, gelişmekte olan dünyaya erişilebilir, kapsayıcı öğrenme ve gelişim fırsatları sağlamaktır. Enstitü, İsrail'in başarı öyküsünü sunan bilgi aktarımı ve insani gelişme için bir merkez görevi görüyor.

Kenya'daki UZIMA Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenen ortak Kenya İsrail tıp fakültesi programı, öğrencileri hastanelerde ve diğer sağlıkla ilgili tesislerde kaliteli sağlık hizmetlerine yönelik bilgi, ilgili tıbbi beceriler ve tutumlarla donatmayı amaçlamaktadır.

İnancımız

Tüm ülkelerin ve insanların, eğitimin insan unsuruna yatırım yaparak ekonomilerini geliştirebileceklerine inanıyoruz. Sürdürülebilir kalkınmanın, toplumsal değişimin ve daha eşit bir dünyanın yaratılmasının anahtarı budur. İnsanları farklı düşünmeye, risk almaya, işbirliği yapmaya ve yenilik yapmaya teşvik ederek onları güçlendiriyor ve topluluklarında olumlu değişim yaratmalarına olanak sağlıyoruz; liderler yaratıyoruz. Bugüne kadar 170'den fazla ülkeden 25.000'den fazla üst düzey yönetici, idareci ve planlamacı Programlarımızdan mezun oldu.

Neden biz

Programlarımız, profesyonellik taahhüdü ve kişisel dokunuşla birleştirilmiş derinlemesine bir öğrenme deneyimi yaratır ve İsrail'in başarı öyküsünü sunar. Doğal kaynak eksikliğine ve bölgesel stratejik zorluklara rağmen, ileri teknolojiye öncülük etmesi ve hızlı ekonomik ve altyapısal gelişimiyle tanınan bir ülke.

Vizyonumuz: Profesyonelliğe bağlılığı kişisel bir dokunuşla birleştirerek derinlemesine bir öğrenme deneyimi yaratmak.

Misyonumuz: Uluslararası profesyonelleri bir araya getirerek, kültürlerarası anlayışı daha da geliştirmek için küresel bir ağ oluşturmayı hedefliyoruz.

Müfredatlarımız, Tarım, Sağlık, Kriz ve Güvenlik Yönetimi, Ekonomik Kalkınma, Ulaştırma ve Yüksek Öğrenimden Kapasite Geliştirmeye kadar çok çeşitli alanlarda İsrail'in ünlü teknik bilgisini paylaşmaktadır.

Eğitim fırsatları arasında, İsrailli uzmanlarla İsrail'de yerinde düzenlenen programlara kadar CANLI çevrimiçi oturumlar da dahil olmak üzere çeşitli öğrenme platformları yer almaktadır.

Ek olarak, bilgiye erişilebilirliği genişletmek için Avrupa Üniversiteleri ile ortaklaşa çevrimiçi dereceler sunuyoruz.

Daha sürdürülebilir bir geleceğe yönelik işbirliğini ve bilgi paylaşımını teşvik etmek için hem bizimle hem de kendi aralarında etkileşime giren uluslararası profesyonellerden oluşan bir ağ oluşturmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar 170'den fazla ülkeden 18.000'in üzerinde üst düzey yönetici, idareci ve planlamacı programlarımızdan mezun oldu.

Bilgi Merkezleri

Kamu ve özel sektör kuruluşlarının stratejik ve gelişim hedeflerine ulaşmasını desteklemek için tasarlanmış uyarlanabilir eğitim programları sunuyoruz. Bu, bütünsel bir eğitim çözümü sağlayarak elde edilir. Kapasite Geliştirme Merkezi'nin faaliyetleri, dirençli toplumlar ve sürdürülebilir kalkınma ile sonuçlanan kapasite gelişimini sağlamak için hayati önem taşıyan kesişen konuları ele almaya adanmıştır. Çalışma platformu seçeneklerimiz arasında CANLI çevrimiçi oturumlar, yerel Programlar ve İsrail'de yerinde eğitim bulunmaktadır. Konuya özel bilgi merkezlerimiz İsrail'in gelişmiş bilgi birikimine erişim sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

 • Tarım, Çevre ve Su Merkezi
 • Sağlık Yönetimi Merkezi
 • Stratejik Araştırmalar Merkezi
 • Yüksek Öğrenim Merkezi
 • Ulaştırma ve Denizcilik Araştırmaları Merkezi
 • Ekonomik Kalkınma Merkezi
 • Kapasite Geliştirme Merkezi

kabul

Burslar ve fon sağlama

Uygun olan tüm adaylar öğrenim bursuna başvurabilirler. Kabul Komitesi, her başvuru için hangi adayların burs alacağına karar verecektir.

Öğrenim bursuna başvurabilmek için normal kayıt prosedürünü tamamlamanız gerekmektedir. Çevrimiçi kayıt formunu doldurduğunuzda veya doğrudan Program Direktörüyle iletişime geçtiğinizde, size formlar ve talimatlar içeren bir kayıt paketi gönderilecektir. Kayıt prosedürünü tamamlamak için Program Direktörüne aşağıdakileri e-posta eki olarak göndermelisiniz:

 • Kayıt Formu (Öğrenim bursu talep ettiğinizi işaretleyiniz)
 • Vize başvuru formu
 • Sponsorun Ödeme Garantisi (imzalı ve kaşeli)
 • Tam Özgeçmişinizin kopyası
 • Pasaport Fotokopisi (tüm sayfalar)
 • Niyet Beyanı Formu (imzalı)
 • Kabul Komitesi tüm başvuruları inceleyecek ve kimin öğrenim bursu alacağına karar verecektir. Başvurunuzun gönderilmesinden sonraki iki hafta içinde kararları size bildirilecektir.

Konumlar

 • Nahalal

  P.O. Box 208, Nahalal, Israel, 1060000, Nahalal

  sorular