Keystone logo
© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Tanıtım

banner_quienes_somos_011

EUROAULA University College , 1987 yılında kurulmuş ve turizm eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. 1997'den beri EUROAULA, Girona Üniversitesi'ne bağlıdır ve Turizm Derecesi, Turizm ve Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği dallarında Çift Diploma ve ayrıca Yüksek Lisans ve Lisansüstü dereceleri sunar. Bu nedenle, bu üniversite çalışmaları tamamen resmidir ve tanınır.

Aynı şekilde Euroaula, 8 Temmuz tarihli DOGC ENS/2116/2002/ resmi onaylı sertifikaya sahip Mesleki Eğitim Yüksek Çalışmaları öğretmek için Katalonya Generalitat'ın d´Ensenyament Departmanı tarafından tanınan bir merkezdir.

Pedagojik yenilik mesleği ile turizmde uzmanlaşmış bir eğitim kurumuyuz. EUROAULA'da, turizm sektörünün geleceğin profesyonellerini teorik bilgi kullanımı ve gerçek vaka çalışmaları ile eğitiyoruz.

Geniş öğretmenlik deneyimimiz , öğrencilerimizin eğitimleri ve kişisel gelişimleri için ihtiyaç duydukları bilgileri edinmeleri için gerekli araçları onlara sunarak, onları rekabetçi ve sürekli dönüşüm içinde olan bir iş piyasasına hazırlayarak, mesleki eğitimde lider olmamızı sağlar.

Ayrıca, Avrupa Otellerini ve Turizm Okullarını tanıtmayı amaçlayan Uluslararası bir Kuruluş olan Association Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme'in bir parçasıyız.

46207_logo_aeht.jpg

UNE-EN ISO 9001 , University School of Tourism Euroaula'da bir yönetim sistemi eğitim kalitesi için gereksinimleri belirleyen uluslararası standarttır. Ana hedef, müfredatımızın ve eğitim programlarımızın kalitesinin sürekli iyileştirilmesidir.

Bu nedenle, eğitim programlarımız 2007'den beri sertifikalandırılmıştır ve Euroaula, Bureau Veritas tarafından yürütülen incelemeyi yıldan yıla başarı ile aşmaktadır.

Euroaula104

Konumlar

 • Barcelona

  EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular