Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Tanıtım

132755_02_LOGOS.jpg

İşletme Eğitiminde İnovasyon

Gerçek Zamanlı İşletme için Öğrenme

ESEI, küresel işletmelerin taleplerini karşılayan uluslararası iş eğitimi vermektedir. 1989 yılında kurulduğumuzdan beri, öğrencilerimizin kariyer olanaklarını geliştirmek ve onları uluslararası bir çalışma ortamında başarıya hazırlamak için ilgili beceriler ve mesleki eğitim sağlayan iş programları sağlama tutkusuyla hareket etmekteyiz.

Uluslararası Mükemmeliyet Tanıma

İngiltere ve İspanya Akreditasyonları

ESEI, İspanya'da tanınmış bir Uluslararası Yüksek Öğretim Kurumudur. ESEI Lisans programları, İngiltere'nin en iyi üniversiteleri tarafından verilen resmi niteliklerdir. ESEI Master programları, doğrudan ESEI ve Avrupa'daki en prestijli üniversite kurumlarından biri olan ve İşletme eğitiminde mükemmel bir üne sahip olan Universidad Católica de Murcia (UCAM) tarafından verilen özel derecelerdir.

ESEI Barselona Kampüsü - Uluslararası Öğrenciler için En İyi Şehir

Top 5 Avrupa Başlangıç ​​Merkezi

ESEI, uluslararası bir iş ve inovasyon merkezi olan Barselona İspanya'da bulunmaktadır. Yılda 100.000'den fazla kişiyi çeken Mobil Dünya Kongresi gibi etkinlikler, şehri Avrupa'nın en iyi ağ bağlantı noktalarından biri haline getiriyor. Potansiyel mezunlarımız girişimciler ve yatırımcılarla ağ kurma ve sınıf arkadaşları, öğretmenler ve öğretim üyeleriyle ömür boyu bağlantı kurma fırsatına sahiptir.

Uluslararası İşletme Fakültesi ve Uzmanları

Tecrübeli Profesyonellerden Öğrenme

ESEI uluslararası fakültesi öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun bilgileri araştırır, ilham verir ve üretir. Akademik ve mesleki açıdan bireysel yetenekleri geliştirirken karmaşık sorunlara kolektif bir yaklaşım öneriyorlar. ESEI öğretim üyeleri dünyanın her yerinden gelmektedir ve ESEI öğrencilerine gerçek anlamda küresel bir iş perspektifi sunmaktadır.

198137_HOME_en2.jpg

Mükemmellik için Koçluk

Fakültemiz profesyonel olarak aktif: CEO'lar, işletme sahipleri, girişimciler, pazarlama yöneticileri veya şirketlerin diğer üst düzey çalışanları. ESEI, öğrencilerimiz için istedikleri kariyerlere bir adım taşıdır ve fakültemiz oraya ulaşmalarına yardımcı olabileceklerdir!

132760_01_portada.jpg

Pratik İşletme Metodolojisi

Proje Tabanlı Öğrenme (PBL)

ESEI'de en yüksek önceliğimiz, öğrencilerimize mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sağlamaktır. Proje tabanlı öğrenme, öğrencileri gerçek dünya ile buluşturur. Öğrencilere, bir vaka çalışması, yazılı bir rapor, bir video, bir rol yapma faaliyeti, bir web sitesi vb. Olabilecek projeler üzerinde birlikte çalışmanın özerkliği, esnekliği ve sorumluluğu verilir. Öğretmenlerimizin rolü esasen bir kolaylaştırıcının rolüdür. . Proje özetlerini oluştururlar ve ekiplerin her hafta düzenli kontrol noktaları ile ilerlemelerini denetlerler - tıpkı işyerinde olduğu gibi.

Öğrenci merkezli Öğrenme

Küçük Sınıf Gruplarında Kişiselleştirilmiş Dikkat

ESEI öğrencileri, uluslararası eğitim yönetimi profesyonellerimizin kişiselleştirilmiş mentorluk ve danışmanlığından yararlanır. Sınıf boyutları, ESEI öğrenci topluluğunun yeteneklerini besleyen ve geliştiren bir kültürü teşvik etmek ve yaratmak için küçüktür.

Canlı Öğrenci Yaşamı

40'tan fazla ülkeden 150 öğrencinin farklı bir topluluğu

ESEI, farklı geçmişlere sahip uluslararası öğrencilerle gerçek anlamda küresel bir deneyim sunar. ESEI öğrenci topluluğu, iş konusunda tutkulu, kariyer odaklı genç bireylerden oluşur. Ünlü mimari binalar, harika kumlu plajlar, muhteşem Akdeniz iklimi, heyecan verici gece hayatı, fantastik yemekler ve sayısız kültürel ve sportif aktivite ile Barselona, öğrencilere makul bir bütçe dahilinde unutulmaz bir deneyim garanti eder.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

Kariyer fırsatları

ESEI, Talent'i İş ile Buluşturuyor

ESEI, Barselona'da profesyonel deneyim kazanmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. ESEI öğrencileri staj yapabilir ve Barselona'da bulunan ulusal ve uluslararası şirketlerle uluslararası mesleki deneyim kazanabilirler.

ESEI'de Becerilerinizi Geliştirecek 7 Kısa Kurs

ESEI, ilgilenen herkes için bir dizi kısa kurs (6 hafta boyunca haftada 3 saat) sunmaktadır. İster ipleri öğreniyor olun ister zaten deneyimli bir profesyonel olun, bu yeni kurslar, tam bir programa bağlı kalmadan herkesin yeni beceriler edinmesi veya mevcut becerileri geliştirmesi için bir yol sunar.

Kısa kurslarımız kampüste veya uzaktan alınabilir. Ve şu anda teklif ediliyorlar!

Bu dönem hangi kısa kursların sunulduğunu öğrenmek için okumaya devam edin ve bugün kaydolun .

 1. Proje Yönetimi ve Yalın Yönetim
  Bu kısa kurs, proje yönetimi çalışmasına sistematik bir yaklaşım getirir. Amacı, öğrencileri Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) tarafından belirlenen etkili yönetimi gerçekleştirmek için gerekli araçlarla donatmaktır.
 2. Dijital Pazarlama Stratejileri ve Teknolojileri
  21. yüzyılın iş dünyası, dijital pazarlama ve teknolojileri için sıcak bir konu, geniş çapta aranan hale geliyor.
  Bu kısa kurs, markaların dijital platformları kullanarak etkileşimi nasıl etkileyebileceğini keşfedecek. Öğrencilerin çok çeşitli dijital pazarlama teknolojilerinde gezinmelerine yardımcı olacak ve her birinin bir şirketin uzun vadeli hedeflerine ulaşmak için stratejik olarak nasıl kullanılabileceğini açıklayacak.
 3. İş Planı: Oluşturma ve Geliştirme
  Dikkat, gelecek vadeden girişim kurucuları! Bu kısa kurs, kendi girişimlerini başlatmak ve bir iş planı oluşturmayı öğrenmek isteyen herkes için yararlıdır.
 4. Arama Motoru Pazarlaması
  Arama Motoru Pazarlaması (SEM), arama motoru sonuç sayfalarında görünürlüğünü artırarak web sitelerinin tanıtımına odaklanır. Ürün ve hizmetler için çevrimiçi alışveriş yapan artan sayıda insanla, SEM hiç bu kadar önemli olmamıştı.
 5. Mobil Pazarlama
  Mobil pazarlama, çok kanallı bir çevrimiçi pazarlama tekniğidir. Akıllı telefonları, tabletleri veya ilgili cihazları aracılığıyla bir hedef kitleye ulaşmaya odaklanır. Müşterilerle etkileşim kurmak için web siteleri, e-posta, SMS, sosyal medya ve mobil uygulamaları kullanır.
 6. Spor Pazarlaması
  Spor pazarlaması, spor etkinliklerinin ve takımlarının tanıtımının yanı sıra spor endüstrisindeki diğer ürün ve hizmetlerin tanıtımına odaklanır.
 7. Spor Etiği ve Sosyal Sorumluluk
  İki bölüme ayrılan bu kısa kurs, hem sporda etik hem de spor endüstrisinde sosyal sorumluluk üzerine odaklanmaktadır.

Konumlar

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

sorular