Keystone logo
Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs EdD Sağlık ve İnsan Performansı
Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs

EdD Sağlık ve İnsan Performansı

River Forest, Amerika Birleşik Devletleri

8 Weeks

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 711 / per credit *

Uzaktan Eğitim

* Kredi saati başına

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Liderlikte EdD - Sağlık ve İnsan Performansı, öğrencileri sağlığı geliştirme, egzersiz bilimi, kinesiyoloji, insan performansı ve diğer ilgili disiplinler alanlarında akademik, klinik, liderlik ve/veya araştırma rollerini sürdürmeye hazırlamak için tasarlanmış disiplinler arası bir derece programıdır. . Program, fiziksel aktivite, sağlığın teşviki ve geliştirilmesi ve insan performansının kesişmesinden kaynaklanan sorunları belirleme ve ele almanın temeli olarak kanıta dayalı araştırma, değerlendirme ve bursun titiz bir uygulamasını vurgular. 61 kredi saatlik program, liderlik, sağlık, egzersiz bilimi, araştırma, istatistik ve 9 kredi saatlik bir tez gereksinimi derslerini içerir.

Sağlık ve İnsan Performansında bir EdD ile çeşitli kariyer yolları elde edilebilir. Chicago Concordia Üniversitesi'nden Sağlık ve İnsan Performansı alanında bir doktora derecesi, birçok alanda birçok kapı açabilir. Sağlık ve insan performansı derece programlarımız %100 çevrimiçi olup, öğrencilerin kariyerlerini ilerletirken seçtikleri meslekte gerçek hayatta başarı elde etmelerini sağlar. Sağlık ve insan performansı alanındaki yüksek lisans programımızın mezunları, fitness, sağlık, spor yönetimi ve liderlik kariyerlerinde çeşitli kapasitelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Sağlığı Geliştirme ve Davranış Bilimleri alanında uzmanlaşma ile Halk Sağlığı Bilimlerinde Doktora
    • Louisville, Amerika Birleşik Devletleri
  • Bilim Önlisans, Sağlık Meslekleri için Bilim
    • Philadelphia, Amerika Birleşik Devletleri
  • Ph.D. in Life and Health Sciences
    • Camerino, İtalya