Keystone logo
Charles Sturt University Fizyoterapi Lisansı
Charles Sturt University

Fizyoterapi Lisansı

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 36.000 / per year *

Kampüste

* 20% öğrenim ücreti bursu mevcut

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

CRISCO kodu: 039053K

Fiziksel sağlık ve refah konusunda tutkulu musunuz? İnsanların kendilerini en iyi şekilde hissetmelerine yardımcı olacak ödüllendirici bir kariyer mi arıyorsunuz? Yirmi yıla yayılan gururlu bir geçmişe sahip olan Charles Sturt University Fizyoterapi Lisans Diploması, Avustralya'da ve denizaşırı ülkelerde başarılı fizyoterapi kariyerleri başlatmaya devam eden çok aranan mezunlar yetiştirme konusunda bir üne sahiptir.

Fizyoterapistler, yaralanma, hastalık veya sakatlıktan etkilenen kişilerde hareket ve işlevi sürdürmeye veya eski haline getirmeye yardımcı olur. Hareket uzmanları olarak, her yaştan insan için sağlığı, bağımsızlığı ve yaşam kalitesini geliştirmede önemli bir rol oynarlar.

Kursta öne çıkanlar

Sadece fizyoterapi öğrenmeyeceksin, yaşayacaksın

Kapsamlı işyeri öğrenimi yoluyla uygulamalı deneyim kazanacak ve mezun olduğunuzda sizi işe hazır hale getireceksiniz. Farklı geçmişlere sahip her yaştan müşteriyle çalışacaksınız ve dördüncü eğitim yılınızda Vietnam'daki bir yetimhanede çalışma fırsatınız bile olabilir.

Özel öğretmenler

Fizyoterapi personelimiz, Avustralya Fizyoterapi Derneği (APA) Ulusal Profesyonel Standartlar Paneli ve APA'nın ulusal grupları, Ulusal Müttefik Sağlık Konferansı, Avustralya Kırsal ve Uzaktan Müttefik Sağlık Hizmetleri (SARRAH) ve Pediatrik Aktif Gelişmiş Hastalık Gözetim (PAEDS) ağına katkıda bulunur.

Onur Derecesi ile Mezun

Birinci ve ikinci yıl derslerinizde 5,0 veya üzeri bir not ortalaması elde ederseniz, Başarılar akışına geçiş için başvurmaya hak kazanırsınız. Seçilirseniz, standart derslerin yerini alan ve organizasyon, araştırma ve yazma becerilerinizi geliştiren belirli Onur konularını tamamlayacaksınız.

Yolunu seç

Sağlık Bilimleri Diploması veya iki yıllık eğitimden sonra Sağlık Bilimleri Önlisans derecesi ile eğitiminizin ilk yılını başarıyla tamamladıktan sonra bu fizyoterapi derecesinden çıkmayı seçebilirsiniz.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Tesisler

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar