Keystone logo
Universidad CEU - Cardenal Herrera Fizyoterapi Derecesi
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Fizyoterapi Derecesi

Valencia, İspanya

4 Years

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8.320 / per year

Kampüste

Tanıtım

CEU UCH'de okumak, ne yaptığını ve nasıl yaptığını farklı bir üniversiteye yatırıyor. Tecrübe ile yeniliği birleştiriyor. Evden çıkmadan uluslararası olmaktır. Kısacası, teklif ettiğiniz şey olmak için en eksiksiz seçeneği seçmek.

Bizi farklı kılan?

1. sınıfta meslek

Fizik tedavi, rehabilitasyona yardımcı olmaktan çok daha fazlasıdır. Önleme, teşhis, tedavi tedavileri, tedavi desteği ... öğretmenlerimizin % 70'ini aynı zamanda öğretmenlik yapan aktif fizyoterapistler bu yüzden.

2. Uluslararası meslek

CEU UCH'taki gününüzde, 70'ten fazla ülkeden gelen öğrenciler tarafından kuşatılacaksınız ve yaşadığımız küresel dünyada sizin için bir avantaj. Dünyanın her yerinden insanlarla ilişkiler ve sinerjiler yaratın ve ufkunuzu genişletin. Ayrıca, bir CEU öğrencisi olarak üniversiteden ayrılmadan ücretsiz İngilizce derslerinin yanı sıra çok sayıda staj programı ve uluslararası staj yapabilirsiniz. Çeşitli ülkelerden ve milletlerden öğrenciler sınıflarımızda birlikte yaşıyorlar. Bu yüzden öğrencilerin, son kursları ( Practicum ) uygulamalı eğitimlerini, menşe ülkelerindeki pratik eğitimlerini tamamlayarak tamamlayabilmelerini garanti ediyoruz. Bunların% 70'i çalışmalarını bitirmeden önce bir iş teklifi var.

3. Eğitim merkezinde uygulamalar

  • Son derste bütün klinik uygulama kredilerinin (48 AKTS) yoğunlaştırılması. Bu sayede öğrenciler, her bir uzmanlık alanında teorik-pratik eğitim almış olan Stajın potansiyelinden faydalanırlar.
  • CEU UCH Fizyoterapi Uygulaması tüm İspanya üniversitelerinin en büyüğüdür: 1.200 saat . Bu, İspanyol üniversitelerinin ortalamasından % 50 daha fazla gerçek klinik çalışma saatidir . Ayrıca fizyoterapist unvanını elde etmek için bu konuda uluslararası gereklilikleri karşılayan tek kişi olmak (örneğin, Fransa'da en az 1,050 saattir).
  • Sınıftaki uygulamalı eğitim sizi gerçekten hazırlar, böylece çalışmalarınızı bitirmeden önce bile gerçek hastaları tedavi etmeye hazır olursunuz (Practicum öğrencilerinin tedavi gördükleri hastaların hasta olduğunu bildikleri vakaların% 90'ında Profesyonel olarak onlara olumlu bakabilme).
  • Aslında, öğrencilerin kariyer boyunca bilgiyi uygulamaya koyabilecekleri gerçek hastaları tedavi etmek için iki ileri öğrenme alanımız var : kardiyorespiratuar fizyoterapide öncü bir hizmet ve pediatrik fizyoterapideki hareket analizine adanmış bir diğeri spor .

4. Çift derece uzmanının çift öncü derecesi

İspanya'da benzersiz bir çift diplomaya sahibiz ve sizi bekliyor. Bu nedenle, bir hastayı, insan veya duygusal açıdan olduğu gibi fiziksel açıdan tedavi etmek sizin için çok önemliyse ve sağlık veya fizyoterapi sektöründe istihdam edilebilirliğinizi geliştirmenize yardımcı olmak için daha eksiksiz bir eğitim almak istiyorsanız, Mesleki beklentilerinizi yüz ile çarpın ve bunu yapmaktan sadece bir adım uzaktasınız. CEU Cardenal Herrera Üniversitesi çift dereceli olarak öncü ve uzmandır ve aynı anda iki ders alabilmeniz için size tüm olanakları sağlar: uyumlu programlarla, kişiselleştirilmiş programlarla ve elbette iki kat fazla ödeme yapmadan. Öyleyse Üniversite uzmanının çift derece çift derecedir.

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular