Keystone logo
Carl Remigius Medical School

Carl Remigius Medical School

Carl Remigius Medical School

Tanıtım

Ki Carl Remigius Tıp Fakültesi sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan profesyoneller ve yöneticiler eğitiyor. Frankfurt siteleri, biz Main, Hamburg, Idstein, Köln ve Münih duyuyorum bekâr- ve Master Dersler tam zamanlı ve yarı zamanlı. Tarafından ve mezunlarımız, güvenli ve daha Almanya'da sağlık yüksek düzeyde geliştirmek, ortaklaşa sosyal sorumluluk almak.

felsefemiz

Birlikte mezunları ile, sosyal sorumluluk. Almanya'da hedefimizi, sağlık yüksek düzeyde güvence altına almak ve geliştirmektir. biz acilen sektöründe ihtiyaç duyulan, Carl Remigius Tıp Fakültesi maksatlı ve ileriye dönük uzmanlar ve yöneticiler de yapmak için.

Carl Remigius Tıp Fakültesi yenilikçi kavramlar ve tıbbi, sağlık, ekonomik ve tedavi sektör için uygun eğitim geliştirilen İKY konularında sağlık şirketleri için stratejik bir eğitim ortağı olarak. Bu sektörün önde gelen kuruluşlarından karar vericiler ile sürekli diyalog sonucudur. demografik değişim ve teknolojik ilerlemenin çerçevede, biz sağlık büyüyen işgücü piyasasının ihtiyaçlarını analiz. Sonuçlar, bizim çalışma programları yer almaktadır.

Mezunlarımız pazarının zorlukları çalışmada yüksek pratik yönelim için hazırlanan, yeni, ilgili meslek alanlarında çalışmak ve önemli arayüz mevkilerine. Profesyoneller Öğrenciler uygun beceri geliştirme, sonraki kariyer hareket için temel Carl Remigius Tıp Okulu oluşturun. Sen, yönetim sorumluluklarını sağlık ve ekonomi arasındaki gerilim alanında önemli projeleri kontrol veya değişim yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır.

Carl Remigius Tıp Fakültesi kurslar disiplinlerarası ve bütünsel bir yaklaşımı var; onlar temel gereksinimlerini karşılamak, böylece sağlık profesyonelleri tarafından karşılanacak. Eğitmenlerimiz farklı yaklaşımlar ve bakış açıları konusunda bilinçlendirilmesi ve böylece sağlık sektörünün birçok farklı bölgelerden gelen ve deneyimli uygulayıcılar vardır.

Kurslar ve Mekanlar

Bizim adaşı doğduğu haraç Frankfurt ders konumu sayısına göre en büyüğüdür. Daha fazlası Hamburg, Köln ve Münih kentlerinde yanı sıra Idstein im Taunus bulunmaktadır. Bu nedenle, çok iyi Almanya konumlandırılır. 18 üzerinde Mart 2016 yedi kursları ile Carl Remigius Tıp Fakültesi başlar:

 • Hekim Yardımı (Lisans, tam zamanlı)
 • Sağlık ve hemşirelik (Lisans, ikili)
 • Sağlık Meslek Sağlık Yönetimi (Lisans, part-time)
 • Tıp Eğitimi (BA, part-time)
 • sağlık ve pediatri sosyal çalışma (MA, part-time) Multidisipliner tedavide Liderlik ve yönetim (Yüksek Lisans, part-time)
 • Doğal tedavi ve Tamamlayıcı Tıp (Yüksek Lisans, part-time)

Konumlar

 • Frankfurt

  Carl Remigius Medical School, Marienburgstr. 2, 60528, Frankfurt

  • Hamburg

   Carl Remigius Medical School, Alsterterrasse 1, 20354 , Hamburg

   • Idstein

    Carl Remigius Medical School, Limburger Straße 2 , 65510, Idstein

    • Cologne

     Carl Remigius Medical School, Im MediaPark 4d / 2.OG, 50670 , Cologne

     • Munich

      Carl Remigius Medical School, Charles-de-Gaulle-Str. 2, 81737 , Munich

      programlar

      sorular