Keystone logo
Cardiff University Lisans Tıbbi Kimya
Cardiff University

Lisans Tıbbi Kimya

Cardiff, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28.200 / per year *

Kampüste

* Yurtdışı için | ikinci ve üçüncü yıl için: 9.250 £ / birinci yıl: 9.000 £

Tanıtım

Bu üç yıllık kurs, ilk yılda kimyanın ana alanlarına geniş bir giriş sağlar, ardından sonraki yıllarda ilaç endüstrisinde ihtiyaç duyulan kimya ve aktarılabilir beceriler konusunda uzmanlaşır. Eğitiminiz boyunca, laboratuvarlarımızda ilaç sentezi ve testi tekniklerinde uygulamalı deneyim kazanarak ve araştırma, matematiksel ve hesaplama becerilerinizi geliştirerek saatler geçireceksiniz. Ayrıca liderlik, yönetim ve proje planlama hakkında da bilgi edineceksiniz. Son yılda, özgün bir proje aracılığıyla sizin için ilginç veya önemli olan bir alanda uzmanlaşma fırsatına sahip olacaksınız.

Bu dersi neden inceleyelim?

Tıbbi Kimya, geleceğin sorunlarını dikkate alan, endüstri ile bağlantılar kuran ve işletme, pazarlama ve sürdürülebilirlik gibi alanları kapsayacak şekilde laboratuvarın ötesine uzanan ileri görüşlü bir lisans programıdır.

Geleceğe Yönelik Eğitim

Çok çeşitli kariyerler için geleceğe yönelik eğitim sağlayan ileri görüşlü bir kurs.

Toplumun İhtiyaç Duyduğu Becerileri Kazanın

Mevcut ve gelecekteki pandemiler için aşılar oluşturmak ve gezegene nazik ve herkes için uygun fiyatlı sürdürülebilir farmasötikler oluşturmak gibi önemli konuları inceleyin.

Laboratuvarın Ötesinde Öğrenin

Laboratuvarın ötesine geçerek proje yönetimi, işletme, pazarlama, finans, operasyonlar, strateji, sürdürülebilirlik, liderlik ve daha fazlası gibi alanlara adım atın.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular