Keystone logo
Brunel University London Halk Sağlığı ve Davranış Değişimi MSc Online
Brunel University London

Halk Sağlığı ve Davranış Değişimi MSc Online

Online

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11.135 *

Uzaktan Eğitim

* Güneydoğu Asya ülkeleri, Hindistan, Afrika ücretleri: £6.000

Tanıtım

Brunel'in Yüksek Lisans Halk Sağlığı ve Davranış Değişikliği (çevrimiçi), iddialı profesyonellerin halk sağlığı ve sağlık davranış değişikliği konusunda ileri beceri ve yeterlilikler kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurs, çağdaş halk sağlığı ve davranış değişikliği zorluklarını anlamak ve çözmek için çok disiplinli bir yaklaşım edinmenize yardımcı olacaktır. Psikoloji ve davranışsal tıp, davranış değişikliği teorisi ve müdahale geliştirme, epidemiyoloji ve araştırma becerileri dahil olmak üzere ilgili alanlarda ileri düzeyde bilgi edineceksiniz.

Bu tamamen çevrimiçi kurs, aktif bir öğrenme ve araştırmaya dayalı bir yaklaşıma sahiptir ve size dünyanın her yerinden Brunel ile çalışma fırsatı verir.

Brunel University London

Brunel University London , adını İngiltere'nin en etkili mühendislerinden biri olan Isambard Kingdom Brunel'den almaktadır. Mezunlarımız inşaat mühendisliği alanında onun izinden gitmeye devam ederken, aynı zamanda dünya çapında imalat, hizmet ve devlet sektörlerinde çalışmaktadır. Brunel'in 'Uluslararası Görünümü' dünyanın en iyileri arasında kabul edilir, 2021 Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralamasında 28. sırada yer alır ve gerçek dünyada başarı için gereken akademik ve kişisel becerileri geliştirmenize yardımcı olmaya kendimizi adadık.

  • %72 dünya lideri / uluslararası düzeyde mükemmel araştırma çıktısı.
  • Araştırma yoğun ilk 40 üniversite, dünya çapında 58. Times Higher Education Impact Rankings 2022.
  • Uluslararası Görünüm için İngiltere'de 4., Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması.
  • %100 çevrimiçi derece ile her zaman, her yerde eğitim alın.

Çevrimiçi Eğitim

Çevrimiçi eğitim, size evinizden ayrılmadan uluslararası kabul görmüş bir Birleşik Krallık yüksek lisans derecesi kazanma fırsatı verir. Kampüs derslerine katılmak zorunda değilsiniz, yani işinize yarayan zamanlarda online platformda izleyebilirsiniz. Eğitiminiz süresince şunlara erişebileceksiniz:

  • İlgi çekici çalışma materyalleri: Kaynaklarınız arasında video dersler, vaka çalışmaları, sınıf forumları ve podcast'ler yer alacaktır.
  • Destek ve rehberlik: Özel program eğitmeniniz, akademik gelişiminize ilk günden itibaren rehberlik edecektir.
  • Sanal kampüsünüz: Herhangi bir konumdan eğitim alın ve dünya çapında benzer düşünen profesyonellerle bağlantılar kurun.
  • Açık Kütüphane: Çevrimiçi öğrenciler kitaplar, makaleler ve elektronik kaynaklar için Brunel'in geniş dijital kütüphanesine tam erişime sahip olacaklar.

Derecenizi çevrimiçi olarak okuyarak, dünyadaki öğrenci ve profesyonellerden oluşan bir ağa katılacak, hayatlarını zenginleştirmek için öğrenme ve bağlantı kurmaya ve ödüllendirici kariyerlere yönelik bir sonraki olumlu adımları atmaya başlayacaksınız.

Öğrenciler ayrıca Brunel'in Mesleki Gelişim Merkezine (PDC) de erişebilecekler. Mesleki Gelişim Merkezi, öğrencilerin uluslararası iş piyasasında öne çıkmaları ve etkili bir kariyere hazırlanmaları için gereken becerileri ve deneyimleri geliştirmelerine yardımcı olarak istihdam edilebilirliğini artırır.

Son zamanlarda, öğrenciler tarafından ülkedeki en iyi 5. Kariyer Hizmeti olarak oylanan Brunel'in Mesleki Gelişim Merkezi, deneyimli personeli ve olağanüstü kariyer desteğine saygı duyuyor. Brunel'in PDC takımı, profesyonel hedefler geliştirme ve ulaşma aşamalarında öğrencilere rehberlik eder ve etkili uygulamalar yazmada ve öğrencileri görüşmelere hazırlamada yardımcı olur. Her yıl, ekip seçtikleri alanda potansiyel işverenlerle buluşmaları ve iletişim kurmalarını sağlamak için kariyer fuarlarını ve sektöre özel etkinlikleri koordine eder.

kabul

Okul Hakkında

sorular