Keystone logo
Brunel Medical School

Brunel Medical School

Brunel Medical School

Tanıtım

Brunel'in 5 yıllık MBBS'si, Birleşik Krallık'ta veya denizaşırı ülkelerde ileri eğitime hazır yeni bir doktor olarak ihtiyaç duyacağınız tıbbi bilgi ve profesyonel becerilerle mezun olmanızı sağlar.

Eylül 2023 girişi için uluslararası öğrenciler için 120 kontenjan bulunmaktadır.

Brunel Medical School bir dizi Tıp bursu veriyor

Brunel'de öğreniminiz takım tabanlı, teknoloji odaklı ve hasta odaklı olacak ve sizi tıp pratiğinin geleceğine hazırlayacaktır. Takım Temelli Öğrenme (TBL), ilk yıllarda ana öğretim yaklaşımıdır. Bu, öğrenmenin sık sık izlenmesine ve etkileşimli ekip çalışmasına vurgu yapan ters yüz edilmiş bir sınıf yaklaşımıdır.

İlk döneminizden itibaren, Genel Pratisyenlik ameliyatlarına düzenli yerleştirmeler yoluyla, gerçek hastalarla denetimli etkileşimlerden hasta bakımı hakkında bilgi edineceksiniz.

3. yılda hastanelerdeki klinik yerleşimlerinize başlayacaksınız; Büyük Londra'nın batısında ve İngiltere'nin güneydoğusunda yer alır.

Okul, tıp eğitimini ve sağlık uygulamalarını eğitim, araştırma ve multidisipliner topluluk katılımıyla birlikte dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Brunel tıp mezunları, hastalarına ve toplumlarına nezaket, profesyonellik ve ekip çalışması ile ilgileneceklerdir.

Eylül 2021'den itibaren, Tıpta Lisans, Cerrahi Lisans (MBBS) ödülüne götüren 5 yıllık bir Tıp lisans derecesini tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni Brunel Medical School , Sağlık ve Yaşam Bilimleri Fakültesi'nin bir parçasıdır. Tıpta 5 yıllık MBBS'miz Birleşik Krallık ve AB dışından gelen öğrencilere açıktır. İlk fırsatta İngiltere Sağlık Eğitimi ve Öğrenci Ofisi ile yakın gelecekte Birleşik Krallık ve AB'den (teyit edilecek) öğrencilere tıp derecemizi sunabilmemizi sağlamak için görüşeceğiz.

Neden Brunel'de Tıp eğitimi alıyorsunuz?

Londra ve Güney Doğu İngiltere'yi kapsayan klinik yerleşimler

 • Brunel'deki tıbbi eğitiminiz sırasında, çok çeşitli klinik yerleştirmeler yapacaksınız. Burada sadece gözlemlemekle kalmayacak, klinik bilginizi gerçek hayattaki klinik durumlara uygulama fırsatına sahip olacaksınız.

burslar

 • Brunel Medical School 2021/22 girişi için MBBS Medicine'e özel 10 burs verecek. Bilgi için lütfen burslar web sayfasını ziyaret edin.

Toplum tıbbına odaklanma

 • Tıpta MBBS'mizin heyecan verici bir unsuru, klinik bilginizi yerel topluluklarımızda nasıl uygulayacağınızdır. Sadece bir hastanın değil, herkesin sağlığının nasıl sağlanacağını öğrenerek 'büyük resme' bakacaksınız. Yerel olarak kazanılan bu değerli deneyim, dünyadaki topluluklara fayda sağlamak için uygulanabilir.

Tıp bilimini ve 'sanatını' öğrenin

 • Brunel'de bilimi tek başına öğretmiyoruz, neden öğrendiğinizi bilmeniz gerekecek. Tıp bilimi hakkında her şeyi öğreneceksiniz - doktorların karar vermeye yardımcı olmak için güncel bilimsel araştırmaları nasıl kullandıklarını. Ayrıca tıp 'sanatını' da öğreneceksiniz - kanıta dayalı tıbbın göreceğiniz her hastaya nasıl uygulandığını.

'Dünya' tıbbına hazırlanın

 • USMLE veya MCCEE'ye girmek isteyenler için uzman tavsiyesi, destek ve rehberlik sağlayacağız.
 • Karşılaştığımız 21. yüzyıl zorluklarını, bunun sağlık üzerindeki etkisini ve bunun hasta bakımı pratiğiyle nasıl bir ilişkisi olduğunu öğreneceksiniz. Küresel ölçekte önleme, halk sağlığı, rehabilitasyon ve klinik tıbbın diğer yönlerinin önemini keşfedeceksiniz. Sizi sadece Birleşik Krallık'ta ve kendi ülkenizde değil, aynı zamanda dünya çapında tıp pratiği yapmaya hazırlayacağız.
 • Gelişmiş 'dijital' dünya - Yenilikçi müfredatımız sayesinde, bir dizi teknolojiyi deneyimleyeceksiniz, örneğin yapay zeka, robotik, sanal gerçeklik ve sanal danışmanlık sağlama.
 • Gelişmekte olan dünya – Modern teknolojinin pek çok yönü olmadan, hastanın belirti ve semptomlarını dikkate alarak tıp pratiği yapmak üzere eğitileceksiniz. Bazı durumlarda elektriksiz!

Birincil Tıbbi Yeterlilik

 • Bir Birleşik Krallık tıp diploması dünya çapında tanınmaktadır. Size GMC'ye geçici kayıt ve Hazırlık Yılı 1 / İkamet Yılı 1 görevlerinde uygulama lisansı sağlayan Birincil Tıbbi Yeterlilik ile mezun olacaksınız.

Uluslararası topluluğumuzun bir parçası olun

 • Dünyadaki öğrenciler Brunel'i evi olarak görüyor, bu bizim son derece gurur duyduğumuz bir şey. Aslında, Brunel'de temsil edilen 150 dünya ülkesi var ve bu size çeşitli, küresel bir topluluğun parçası olarak yaşama ve eğitim alma fırsatı veriyor.

Batı Londra kampüsümüzde garantili öğrenci konaklaması

 • Kampüste çeşitli konaklama seçenekleriyle birlikte 4.500'den fazla modern, konforlu ve güvenli odamız bulunmaktadır.

130580_Box-image-x700.jpg

"Sizi çeşitli klinik ve toplum ortamlarında 21. Yüzyıl tıbbına hazırlamayı amaçlayan Brunel'deki birinci sınıf tıp okulumuzla gurur duyuyoruz. Özellikle, dijital teknoloji sunumundaki ilerlemelerle desteklenen, toplumda hem fiziksel hem de zihinsel sağlık hizmetlerinin giderek daha fazla sunulduğu entegre bakım sistemlerine ilişkin bilgi ve anlayışı yerleştireceğiz. Dünya çapında hekimlik yapmak için bilgi, beceri, esneklik ve hasta merkezli odaklı doktorlar üreteceğiz."

Profesör Paul Hellewell

Rektör Yardımcısı ve Dekan, Sağlık ve Yaşam Bilimleri Fakültesi

Konumlar

 • Uxbridge

  Brunel University London, Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

  sorular