Keystone logo
Blue Cliff College

Blue Cliff College

Blue Cliff College

Tanıtım

Blue Cliff College , öğrencilerimize kişisel gelişimi, mesleki gelişimi ve sorumluluk duygusunu kolaylaştıran hizmetler sağlamak için insan ve fiziksel kaynaklarını kullanmaya kendini adamıştır.

Blue Cliff College temel amacı, öğrencilerin akademik programlarda bilgi takibi, asimilasyon ve yayma yoluyla elde edilen yüksek düzeyde yetkinlik geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Üniversitenin en zorlayıcı amacı, öğrencileri seçtikleri kariyerde rekabetçi bir toplumda yetkin bir şekilde işlev görmeye hazırlamak ve içlerinde mesleki ve sosyal sorumlulukların farkındalığının yanı sıra etik davranış ilkelerinin takdirini yaratmaktır.

Felsefemiz, öğrencilere mükemmellik için çabalama ve maksimum kişisel potansiyele ulaşma konusunda ilham vermektir. Blue Cliff, her öğrenciyi akademik, ticari, sosyal, profesyonel ve kişisel çabalarda olabildiğinin en iyisi olmaya teşvik eder. Akademik ilgi ne olursa olsun, mümkün olan en iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz. Müfredat, düşük öğrenci-öğretmen oranı ve pratik deneyime verdiğimiz önem, Blue Cliff mezunlarının titizlikle hazırlanmasını sağlayacaktır.

Konumlar

  • Fayetteville

    North College Avenue,3448, 72703, Fayetteville

    sorular