Keystone logo
Bellin College

Bellin College

Bellin College

Tanıtım

Bir hemşirelik veya tıbbi görüntüleme kariyeri, bir amaç bulmak, bir tutkuyu gerçekleştirmek ve ödüllerle dolu bir hayat kazanmak için yardım etme, iyileştirme ve umut getirme, öğrenme ve gelişme şansı sağlar. Bellin College , size bu sözü yerine getiren ve sizi hızla değişen sağlık hizmetleri ortamının taleplerine hazırlayan mükemmel bir eğitim sağlamaya adadık.

Odaklanmış bir müfredat, kapsamlı uygulamalı uygulama, liderlik ve hizmet öğrenimi ve Mükemmellik, Dürüstlük, Topluluk ve Bakım değerlerine bağlılık, öğrencilerimizin akademik ve profesyonel olarak başarılı olmasına yardımcı olur.

Bellin College , sağlık hizmeti uygulamalarında ve mesleğin ilerlemesinde mükemmelliği teşvik eden liderlik, toplum hizmeti ve yaşam boyu öğrenmeye odaklanan entelektüel olarak teşvik edici bir ortam sağlayarak sağlık profesyonellerini hazırlamaya kendini adamıştır.

Bellin College öğretim üyeleri, öğrenme sürecinde kolaylaştırıcılar, rol modeller ve kaynaklardır. Farklı öğrenci nüfusunu destekleyen bir ortam sağlıyoruz. Öğrencilerin eleştirel düşünme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak, Kolej'in Mükemmellik, Dürüstlük, Toplum ve İlgililik değerlerine bağlı kalmalarına yardımcı olarak eğitimde mükemmelliğin peşindeyiz.

Öğretme / öğrenme, etkileşim ve katılım yoluyla elde edilen dinamik bir keşif sürecidir. Öğretim üyeleri, program sonuçlarına ulaşmak için öğrencilerle ortaklaşa işbirliğine dayalı öğretim stratejileri uygular. Öğrenciler, eğitim sürecine katılım yoluyla öğrenme hedeflerine ulaşma sorumluluğunu paylaşırlar. Öğrenmelerinin birlikte yaratıcıları olarak öğrenciler, yeni bilgilerin asimilasyonu ve entegrasyonu, teknolojiden yararlanma ve yaşam deneyimleri yoluyla öğrenmeye bilimsel bir yaklaşım geliştirmekten sorumludur.

Bellin College mezunları, liderlik rollerinde görev yapmaya ve sağlıkla ilgili sosyal, etik, politik ve ekonomik sorunları etkilemeye hazırdır.

Konumlar

  • Green Bay

    Eaton Road,3201, 54311, Green Bay

    sorular