Keystone logo
BCNH College of Nutrition & Health Seviye 6 Beslenme Diploması
BCNH College of Nutrition & Health

Seviye 6 Beslenme Diploması

London, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

BCNH Seviye 6 Diploma kursları, yüksek kalitede bir eğitim isteyen, ancak tam bir BSc (Hons) programına bağlı kalmak için zamana veya mali kaynağa sahip olmayan adaylar için tasarlanmıştır.

BCNH'de Diploma ve BSc (Hons) öğrencileri birlikte çalışıyor ve aynı beslenme ile ilgili modülleri tamamlıyor. Bu nedenle, Diploma kursları üzerinde çalışılan tüm BCNH modülleri, Greenwich Üniversitesi tarafından 4, 5 veya 6 seviyelerinde derecelendirilmiştir.

Üniversite, BCNH modüllerinin içerikten değerlendirme yöntemlerine, işaretleme ve kalite kontrolüne kadar tüm yönlerini denetler.

Bu, Diploma öğrencisiyken bile, derece düzeyinde verilen bir eğitim aldığınıza emin olabileceğiniz anlamına gelir. Tek fark, BSc (Hons) öğrencilerinin de Üniversiteye kayıtlı olması ve BCNH modüllerinin yanında ek Üniversite modülleri olması.

3. yılın sonunda, çalışmalarını başarıyla tamamlayan tüm Diploma öğrencilerine 195 kredi toplanmış olacak. BSc (Hons) öğrencilerine BSc programının sonunda tam onur derecesiyle 165 kredi daha kazanırlar.

İş ve çalışma

Tüm kurslarımızda olduğu gibi, Diploma kursları esneklik düşünülerek tasarlanmıştır ve diğer taahhütlerle birlikte tamamlanabilir.

Öğretim derece düzeyinde olduğu için, ders zor olabilir, ancak ekibimiz BCNH'de deneyimlerinizi ve çalışmalarınızı keyifli hale getirmek için size her adımı destekleyecektir.

İşinizi BCNH ile çalışmaktan vazgeçmenize gerek yokken, mümkünse 4 günlük bir çalışma programını öneriyoruz (haftada 5 gün çalışma programı kabul edilebilirse de) Başarılı bir tamamlama için gerekli olduğu tahmin edilen, haftada 15 saatlik bir çalışma süresi için, haftasonu çalışma saatleri için).

BCNH'de TWO Level-6 Diploma programları sunuyoruz:

1. Seviye 6 Beslenmede Diploma

Beslenmede BCNH Diploması

Beslenme Diploması için okuyan öğrenciler

Sonuç olarak, bu Diploma şu anda NTEC tarafından akredite değildir ve Kayıtlı Beslenme Terapisti olarak çalışmak isteyen herkes için uygun değildir. Bunun yerine, bu Diploma çalışmalarını ilgili bir profesyonel alanda (örneğin, diğer sağlık profesyonelleri, gazeteciler, sağlık yazarları, koçluklar vb.) Tamamlamak isteyen herkes için daha uygundur.

Adaylara BCNH tarafından 13 ana BCNH modülünün başarılı bir şekilde tamamlanmasına bağlı olarak Beslenme ve Sağlık Sertifikasında 6. Seviye Diploma verilecektir.

2. Seviye 6 Beslenme Terapisinde Diploma

Beslenme Terapisinde BCNH Diploması, zorunlu Yıl 4 klinik uygulamasını içeren 4 yıllık yarı zamanlı bir derstir.

Bu ders Mezuniyet Terapisi Eğitim Komisyonu (NTEC) tarafından akredite edilmiş olup, mezunların Tamamlayıcı tarafından tutulan profesyonel sicile doğrudan giriş için başvurmalarına izin verir.

Eğer bir Kayıtlı Beslenme Terapisti olarak pratik yapmak istiyorsanız, bu sizin için doğru bir derstir ve size hem teknik bilgi hem de klinik beceriler konusunda eksiksiz bir temel sunacaktır, bu da size güvenle egzersiz yapmanızı sağlayacaktır.

Beslenme Terapisi yapmak istemiyorsanız ve sadece kişisel ilgi için eğitim almak istiyorsanız, Beslenme ve Sağlık Diploması sizin için daha uygun bir seçenek olabilir.

Adaylara BCNH tarafından 13 nolu BCNH modülünün ve 4. yıl klinik uygulamasının başarılı bir şekilde tamamlanmasına bağlı olarak Beslenme Terapisi Sertifikasına sahip 6. Seviye Diploma verilecektir.

Seviye 6 Diploma kaydı (18-19)

Öğrenciler yılda bir kez BCNH Diploma modüllerine kayıt olabilirler:

 • 15 Ağustos 2018 - Eylül başı *
 • 15 Kasım 2018 ** - Aralık ayı **

* Ağustos kayıt tarihini kaçırmış olsanız bile, Eylül ayı için size bir yer sunabileceğimiz durumlarda lütfen bizimle iletişime geçin .

** Ayrıca BCNH modülleri için Aralık başlangıç ​​tarihi sunuyoruz. Aralık kaydı için son başvuru tarihi 15 Kasım 2018'dir. Bu tarihe kayıt olan öğrenciler, BCNH Modül No 2 ile kursa başlayacak ve 2019 yazında BCNH Modülü No 1'i tamamlayacaktır.

Önceki Öğrenimin Akreditasyonu (APL)

Yakın zamanda bir önceki yeterlilik veya çalışmanızın bir parçası olarak ders programımızdan bazılarını incelediyseniz ve konuların BCNH'de olduğu gibi aynı genişlikte ve derinlikte ele alındığını düşünüyorsanız, bu durum sizi BCNH Diploması'nda öğretilen belirli modüllerden muaf tutabilir. programlar (BSc değil).

BCNH akademik kurulunun bir üyesiyle yapılan bir görüşme sonrasında APL'ye başvurabilirsiniz. Gerekli belgesel kanıtları aldığımızda, başvurunuzu yalnızca APL için dikkate alabileceğiz.

APL başvurunuzun başarılı olacağını garanti edemeyiz. Ancak, size APL sunamıyoruzsa, isteğinizin neden başarısız olduğunu size bildireceğiz.

Başarılı bir APL için BCNH kriterleri:

 1. APL için başvuruda bulunduğunuz her modül için, önceki çalışmanızda yer alan müfredat, sınav veya ödevlerin, BCNH ders programının, sınavlarının ve ödevlerinin seviyesi, içeriği ve standardı ile eşleştiğini kanıtlamak için kanıt sunmanız gerekecektir.
 2. Bilginizin güncel olduğundan emin olmak için, önceki çalışmanızın son beş yıl içinde başarıyla tamamlanmış olması gerekiyor.
 3. Yukarıdaki kanıt yeterli değilse, her modül için BCNH sınavlarına girmenizi isteyebiliriz (her ödev için sınav ücreti £ 60'tır).

Çalışma zamanı

Modüllerimiz son derece akademik olduğundan, modülleri incelemek, araştırma ödevlerini okumak, çevrimiçi sınav uygulamalarını tamamlamak, özetle ödevler yapmak vb. İçin haftada yaklaşık 15 saat gerekir.

Bu önemli bir zaman yatırımı gibi görünse de, kursta öğrettiğimiz konular büyüleyici ve beslenmeye tutkuluysanız, 'fedakarlık' gibi hissetmeyecektir.

Ekibimiz, BCNH'deki deneyiminizi ve çalışmalarınızı keyifli hale getirmenin her adımında size destek olacaktır.

Öğrenci desteği

Öğrencilere sayı olarak değil bireyler olarak davranırız. Her birinizi önemsiyoruz ve hedeflerinizi karşılamak için her şekilde desteklendiğinizden emin oluyoruz.

Her öğrencinin Skype üzerinden erişebileceği bir Kişisel Tutoru vardır ve sanal öğrenme ortamımızdaki bir öğrenci forumu aracılığıyla Eğitmenlere soru gönderebilir.

Öğrenciler, akademik yıl boyunca öğrenci etkileşimi ve öğretici desteği için paha biçilmez bir çevrimiçi topluluk sağlayan etkileşimli web sitemizdeki Öğrenci Forumu aracılığıyla öğretmenlere soru gönderebilir.

Klinik Eğitim

Teoriyi pratiğe dökmek ve 4. Yıllık klinik pratiğine hazırlamak için, klinik eğitiminize ilk modülde başlayacaksınız.

Her modülün, bir klinik öğretmen tarafından kolaylaştırılan öğrencilerin, modülle ilgili koşullarla çeşitli vaka çalışmalarını tartıştığı bir klinik bileşeni vardır.

Fonksiyonel Tıp prensiplerini nasıl uygulayacağınız konusunda bütünsel, hatta kanıta dayalı bir yaklaşıma güçlü bir vurgu yaparak, öğreneceksiniz.

Beslenme Terapisi Diploma Yılı 4 yıl adanmış bir Klinik Uygulama yılıdır. 4 nolu yıl boyunca klinik pratiğin yanı sıra, gözetim altında beslenme danışmanlığı sunmanın yanı sıra, kariyer başarısı için mümkün olan en iyi temeli almanızı sağlayacak pazarlama, temel kitap tutma ve nasıl bir İş Planı oluşturulacaksınız.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Sağlık Bilimleri Lisans (Onur) Programı
  • Online United Kingdom
 • Sağlık Bilimleri Yükseköğretim Diploması
  • Online United Kingdom
 • Sağlık Bilimleri Yüksek Öğrenim Sertifikası
  • Online United Kingdom