Keystone logo
Baylor College Of Medicine Hekim Asistan Programı
Baylor College Of Medicine

Hekim Asistan Programı

Houston, Amerika Birleşik Devletleri

0 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Programımız, US News & World Report tarafından Teksas'ta birinci ve ülkede üçüncü sırada yer almaktadır. Sunduklarımız:

Dünyanın en büyük tıp kompleksi olan Texas Medical Center'daki klinik ortamların çeşitliliği, KA'lara açık olan tüm uygulama seçeneklerini keşfetme fırsatına sahip olmanızı sağlar.

Meslek liderleri olan ve başarınıza kendini adamış öğretim üyeleri. Fakültemiz, acil tıp, iç hastalıkları, aile hekimliği, pediatri, cerrahi ve obstetrik ve jinekoloji uzmanlıklarında aktif olarak çalışan deneyimli eğitimciler, tanınmış araştırmacılar ve klinisyenleri içermektedir.

Ülkedeki en büyük biyomedikal araştırma işletmelerinden birini ve en üst sıralarda yer alan Tıp Fakültesi, Biyomedikal Bilimler Enstitüsü ve Hemşirelik Uygulama Doktoru-Hemşire Anestezi programını içeren Baylor College Of Medicine kaynaklarını kullanan müfredat. Ulusal Tropikal Tıp Okulu.

Baylor College Of Medicine ünlü Tıp Fakültesi ve diğer Sağlık Meslekleri Okulu'ndan öğrenciler ve fakülte ile Teksas Tıp Merkezi ve çevresindeki önde gelen programlardan hemşirelik, sosyal hizmet ve eczacılık öğrencileriyle disiplinler arası eğitim.

Öğrencilere, Houston topluluğunun yetersiz hizmet alan üyelerine ve dilsel olarak izole edilmiş bireyleri saran sosyal ve tıbbi sorunlara erken maruz kalma sağlayan bir hizmet-öğrenme gereksinimi.

Eğitiminizin her aşamasında başarılı olmanıza yardımcı olacak kapsamlı akademik ve destek hizmetleri.

Program, öğrencilerin sürekli olarak ulusal öğrenci akademisindeki liderlik rollerini üst düzeylerde tekrarlayarak doldurmasıyla öğrencilerin mesleğinin faaliyetlerine katılımı için kapsamlı destek sunar.

Program misyonumuz, geniş bir ortam yelpazesinde bireylere ve topluluklara mükemmel sağlık hizmeti sağlayacak doktor asistanları yetiştirmektir. Programın öğretim kadrosu tarafından benimsenen temel değerler arasında dürüstlük, bütünlük, kendi kendine motivasyon, esneklik, yaşam boyu öğrenme, yansıtıcı uygulama, takım çalışması ve hastanın refahı için birincil endişe bulunmaktadır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Doktor Öncesi Asistan Yolu
    • Nashville, Amerika Birleşik Devletleri
  • Doktor Yardımcısı Çalışmalarında Lisans
    • Greenville, Amerika Birleşik Devletleri
  • PGDip Doktor Yardımcısı Çalışmaları
    • Guildford, Birleşik Krallık