Keystone logo
Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Tanıtım

Baylor College Of Medicine , bilgi üreten ve bilimi ve keşifleri yerel ve küresel olarak daha fazla eğitim, sağlık ve toplum hizmeti için uygulayan bir sağlık bilimleri üniversitesidir.

Baylor College Of Medicine , mükemmellik mirasına ve bilim, burs ve yenilik yoluyla sağlığı iyileştirme vizyonuna sahip bir sağlık bilimleri üniversitesidir.

Kolej'de yaptığımız her şeyde dikkate aldığımız temel değerleri benimsedik. Bu değerler Saygı, Dürüstlük, Yenilik, Takım Çalışması ve Mükemmelliktir. Tıp Fakültesi, Biyomedikal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Meslekleri Okulu ve Ulusal Tropikal Tıp Okulu olmak üzere dört okulumuzun her birinde, araştırma, hasta bakımı, eğitim ve araştırma alanlarımızda yaptığımız gibi bu değerleri birleştiriyoruz. toplum hizmeti.

Komut verdiğimiz mükemmelliği sürdürmek için akademik liderliğimizin, öğretim üyelerimizin, personelimizin ve kursiyerlerimizin yeteneklerini ve gayretli çabalarını gerektirir. Bu işi her gün çevremdeki herkes görüyorum. Baylor College Of Medicine istisnai bir yerdir.

Baylor College Of Medicine , tıp öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ve sağlık meslekleri öğrencileri için sürekli olarak en iyi seçimdir.

Konumlar

  • Houston

    Baylor Plaza,1, 77030, Houston

    sorular