Keystone logo
Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Tanıtım

Sosyal ve sağlık alanında ve pedagojik alanda, sürekli eğitim alanı konusunda tutkulu, profesyonel ve yetkin çalışanlardan oluşan bir ekibiz. Bilgi ve deneyimimiz çok çeşitli disiplinleri kapsar ve profesyonellik ve uzmanlığı yüksek düzeyde sunarız.

Şirketinizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve durumunuza dayanıyoruz. Bu, bugünlerde bireysel işyeri için özel, esnek ve özel kurslar veya konferanslar yapılandırabileceğimiz anlamına geliyor.

Yetkin ve deneyimli eğitimcilerden oluşan ekibimiz neyin hareket ettiğini bilir. Nabzımızı tutuyoruz ve geniş profesyonel ağımızdan yararlanabiliyoruz. Bireysel katılımcının transfer fırsatını güçlendirmek için uygulamada başlangıç noktamızı alıyor ve örneğin farklılaştırma, eylem öğrenme, simülasyon ve dijital öğrenmeyi öğretmekle çalışıyoruz.

Sürekli eğitim bölümünde, her düzeyde gelişime odaklanıyoruz. Çalışanların sürekli olarak yeni zorluklar ve sorunlarla karşı karşıya olduğunu biliyoruz. Ve geliştirmenin birçok bireysel çalışan gerektirdiğini biliyoruz. Belediye, bölgesel ve ulusal seviyelerde çeşitli ağlara katılıyoruz ve işbirliğini kendi yeterlilik gelişimimizin önemli bir bileşeni olarak görüyoruz.

Konumlar

 • Fredericia

  6. Julivej,67, 7000, Fredericia

  • Kolding

   Tvedvej,7, 6000, Kolding

   sorular