Keystone logo
© Alte University
Alte University

Alte University

Alte University

Tanıtım

32'den fazla milleti temsil eden öğrencileriyle çok kültürlü ortamıyla tanınan seçkin bir kurum olan Alte Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Üniversitemiz, herkes için kapsayıcılığı ve eşit fırsatları teşvik etmeye kendini adamıştır. Tanınmış uluslararası eğitim kurumlarıyla kurduğumuz stratejik ortaklıklar sayesinde hem öğrencilerimizin hem de öğretim üyelerimizin akademik gelişimini önemli ölçüde artırıyoruz.

"ALTE" ismi misyonumuzu derinden yansıtmaktadır. En yüksek noktayı ve mükemmellik arayışını simgeleyen bu isim, bireyleri en yüksek potansiyellerine doğru yönlendirmeye olan bağlılığımızı somutlaştırmaktadır.

Alte Üniversitesi gururla üç saygın uluslararası program sunmaktadır: Tek Döngülü Tıp Doktorluğu programı, Tek Döngülü Diş Hekimliği programı ve Bilgisayar Bilimleri Lisans programı. Sonbahar (Ekim ayında başlar) ve İlkbahar (Mart ayında başlar) dönemlerinde olmak üzere yılda iki kez öğrenci kabulü gerçekleştirerek dünya çapındaki aday öğrenciler için esneklik ve erişilebilirlik sağlıyoruz.

Konumlar

  • Tbilisi

    Tbilisi, Georgia, University St. N2, 0177, Tbilisi

sorular