Keystone logo
Australian College Of Nursing

Australian College Of Nursing

Australian College Of Nursing

Tanıtım

Avustralya Hemşirelik Koleji ( ACN ), sağlık hizmetlerini geliştirmek için hemşire liderliğini ilerletmeye kararlıdır. Üniversitemizde, iş unvanı veya kıdem seviyesi ne olursa olsun tüm hemşirelerin lider olabileceğine yürekten inanıyoruz. Ülkenin dört bir yanından binlerce olağanüstü hemşireyi bir araya getirerek, hemşirelik için güçlü bir kolektif ses oluşturuyor ve mesleğimizin hak ettiği saygı ve takdiri emrediyoruz.

Üyelerimize, hemşirelik, yaşlı bakımı ve tüm Avustralyalılara sağlık hizmeti sunumunun önemli yönlerine ilişkin konum açıklamalarımızı şekillendirme fırsatları sunuyoruz.

Bir eğitim organizasyonu olarak, lisansüstü, sürekli mesleki gelişim (CPD) ve eğitim kurslarımız, hemşireleri seçtikleri uzmanlık alanı hakkında daha fazla bilgi ile donatmak ve klinik becerilerini genişletmekle ünlüdür. Hemşire liderliği eğitimi, kursları ve atölye çalışmaları konusunda uzmanız. College of Nursing Australia, organizasyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş eğitim kursları da geliştirir.

Konumlar

 • Canberra

  1 Napier Close, Deakin ACT 2600, 2600, Canberra

  • Sydney

   Level 6, 9 Wentworth Street, Parramatta NSW 2150, 2150, Sydney

   sorular