Duke-NUS Medical School

Tanıtım

Singapur'un amiral gemisi mezun giriş tıp okulu Duke-NUS'a hoş geldiniz.

Duke-NUS Medical School , Singapur ve ötesinde tıp pratiğini geliştiren yenilikçi eğitim ve etkili araştırmalar sağlamak amacıyla, iki birinci sınıf kurum: Duke Üniversitesi ve Singapur Ulusal Üniversitesi (NUS) arasında önemli bir işbirliği ile kurulmuştur. .

Bir lisansüstü tıp okulu olarak Duke-NUS, önemli akademik ve yaşam deneyimlerini beraberinde getiren çeşitli geçmişlerden en parlak zihinleri kendine çeker. MD müfredatımız, öğrencilerimize araştırmacı, eğitimci, lider, girişimci veya politika yapıcı olarak tıbba katkıda bulunabilecek seçkin klinisyenler ve meraklı, eleştirel düşünürler olmaları için bir fırsat sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu, “Önce Klinisyen, Artı Klinisyen” müfredatımızın temelidir.

Yenilikçi eğitim programlarımızla birlikte bir araştırma merkeziyiz ve seçkin bilim insanlarımız hastalıkları anlama, teşhis etme ve tedavi etme şeklimizi değiştiriyor. Birinci sınıf imza araştırma programlarımız, Singapur'daki kritik halk sağlığı ihtiyaçları ile uyumludur. Bu hastalık odaklı, çok disiplinli programlar, Singapur'daki ve dünyadaki hastaların yaşamlarını iyileştirecek araştırma keşiflerini kolaylaştırdı.

Okulumuz, dünyanın en iyi hastanelerinden biri olarak kabul edilen Singapur Genel Hastanesi'ni içeren Singapur Sağlık Hizmetleri (SingHealth) ile olan stratejik ortaklığımızdan büyük ölçüde yararlanmaktadır. SingHealth Duke-NUS Akademik Tıp Merkezimiz aracılığıyla, temel bilimi daha iyi sağlığa dönüştüren olağanüstü klinik eğitim programları ve son teknoloji araştırma işbirlikleri geliştirmek için ortak yeteneklerimizden ve altyapımızdan yararlanabiliyoruz.

İster okumayı, ister çalışmayı veya Duke-NUS ile ortak olmayı düşünüyor olun, sizi web sitemiz aracılığıyla sunduğumuz şeyleri keşfetmeye ve burada olan tüm harika şeyleri keşfetmeye davet ediyorum.

Singapur'da ABD Tarzı Bir Tıp Okulu

Duke-NUS Medical School , Duke Üniversitesi'nin zengin tıp ve araştırma eğitiminden ve Kuzey Karolina'da yeni sekmede aç ve Singapur Ulusal Üniversitesi'nde Yeni sekmede aç (NUS) olağanüstü kaynaklardan yararlanan Singapur'un ABD tarzı tek lisansüstü tıp okuludur. Duke-NUS, tıp uygulamalarını dönüştürebilecek ve yaşamları iyileştirebilecek doktorlar hazırlamak için her iki üniversitenin en iyilerinden yararlanan kritik bir öğrenme ortamı sağlar.

Tıp Uygulamasını Geliştirmek

Duke-NUS, tıp pratiğini hem uygulama hem de geliştirme becerisi kazanacak bireyler yetiştirmektedir. Duke-NUS, Tıp Doktoru (MD) programı, Doktora programı ve MD/PhD yolu aracılığıyla, hızla değişen tıp dünyasında pratik yapmak için iyi donanımlı ve aynı zamanda anlamlı bilimsel tercümelerde giderek daha kritik roller oynayacak doktorları hazırlar. hasta bakımında kalite yeniliklerine yönelik keşifler. Bu amaçla müfredat, öğrencilerin profesyonellik ve etik, tıbbi bilgi, iletişim becerileri ve klinik deneyim yoluyla herhangi bir tıp doktorunun gerektirdiği bilgi, beceri ve tutumları edinmeleri ve geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Bunları tamamlamak, tıbbi uygulamayı geliştirmek için gerekli becerilerdir. Bunların aşağıda gösterildiği gibi araştırma, ekip çalışması, liderlik ve yaratıcı ve eleştirel düşünme becerileri olduğuna inanıyoruz.

Güçlü Ortaklıklar

Duke-NUS, ülkedeki en büyük sağlık grubu olan Singapur Sağlık Hizmetleri'nin (SingHealth) ana kampüsünde yer almaktadır. Bu grup, geniş bir hastaneler, ulusal uzmanlık merkezleri ve poliklinikler ağı üzerinden 42 klinik uzmanlık arasında toplu olarak çok disiplinli bakım sunar. Duke-NUS, Singapur'un en büyük sağlık kuruluşu olan SingHealth Grubu ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde, canlı bir sağlık topluluğu oluşturmada ve akademik tıbbı ilerletmede ayrılmaz bir rol oynamaktadır.

Singapur Ulusal Kanser Merkezi, Singapur Ulusal Kalp Merkezi, Singapur Ulusal Göz Merkezi ve Ulusal Sinirbilim Enstitüsü gibi SingHealth kurumlarının yanı sıra Duke-NUS, Bilim, Teknoloji ve Araştırma Ajansı'ndaki (A*STAR) araştırma kurumlarıyla da işbirliği yapmaktadır.

Entegre Klinik Bakım, Öğretim ve Araştırma

Duke-NUS ve SingHealth, hasta bakımı, eğitimi ve araştırma üçlüsünü somutlaştırmaya çalışan iddialı bir Akademik Tıp ortaklığına başladı. Bu vizyona ulaşmak için iki enstitü kurulmuştur:

 1. 1. Akademik Tıp Eğitim Enstitüsü (AMEI)
  • Canlı bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlar
  • Fakültelerin seçkin eğitimciler ve eğitim akademisyenleri olmalarına yardımcı olur
 2. 2. Akademik Tıp Araştırma Enstitüsü (AMRI)
  • Duke-NUS/SingHealth fakültesinin yenilikçi çeviri, klinik ve sağlık hizmetleri araştırmalarında mükemmelliğe ulaşması için araştırma odaklı kariyerlere olanak sağlamayı amaçlar.

Duke Üniversitesi, Güney Kolejler Birliği ve Okullar Kolejler Komisyonu tarafından lisans ve yüksek lisans dereceleri vermek için akredite edilmiştir. Duke-NUS, Kolejler Komisyonu tarafından akredite edilmemiştir ve Duke Üniversitesi'nin akreditasyonu, Duke-NUS veya öğrencilerini kapsamaz veya kapsamaz.

Konumlar

 • 69857, Singapore

sorular

Genel Bilgi

 • Bana bu program hakkında daha fazla bilgi gönderebilir misiniz?

Program Tarihleri

 • Bu program için son başvuru tarihi ne zaman?
 • Bu programın başlangıç ​​tarihi nedir?

Öğrenim Ücretleri ve Diğer Ücretler

 • Bu programın maliyeti nedir?
 • Bu programın ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

Program Türü & Süresi

 • Bu program online olarak sunuluyor mu?
 • Bu programın süresi nedir?
 • Bu program part time mı yoksa full time mı?

Eğitim Yeri

 • Bu okulu nerededir?
 • Kampus nerede?

Finansman

 • Bu program için başka ne tür finansman seçenekleri vardır?

Nasıl Başvurulur

 • Bu programa başvurmak için hangi belgeler gereklidir?
 • Bu program için kabul süreci nasıldır?

Dil

 • Bu program hangi dilde öğretiliyor?

Diğer

 • Diğer