Keystone logo

7 Doktora programlar içinde Veterinerlik 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sağlık Hizmeti
  • Veterinerlik
  • Veterinerlik
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Veterinerlik

Bir doktora (Doctor of Philosophy) tamamlamak için iki ila dört yıl arasında sürer gelişmiş bir derecesidir. Bu derecesini elde mezunları çalışma seçtikleri alanda başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri verir.

Veteriner doktora nedir? Bu program, bir veteriner olmak isteyenler için iyi bir seçimdir. Onlar hayvanlar ile ilgili olarak müfredat, tıp, diş hekimliği tanı yöntemleri ve cerrahi ve tedavi yöntemleri uygulamayı inceleyeceğiz. Her program değişir, ancak çalışılan konular evcil ve yabani hayvan, deneysel hayvan, balık, memeliler ve kuşlar veteriner bilimi ve kamu sağlığını ve gıda güvenliğini içerebilir. Bazı programlar Tarım-besin teknoloji ve bilim, zootekni ve hayvansal ürün teknolojilerine, biyoteknoloji, gıda ve beslenme bilimi odaklanabilir. Hands-on laboratuarları ve araştırma sıklıkla müfredatın bir parçasıdır.

Orada veterinerlerin bir rapor sıkıntısı, bu nedenle bu tamamladıktan yararlarından biri bir iş bulmak oldukça kolay olmasıdır. Bu profesyonellerin maaşları da oldukça yüksek ve bu hayvan severler için tatmin edici bir kariyer.

Bir veterinerlik derecesi ile ilgili mali gereksinimleri belli okula göre farklılık gösterecektir. Okulun itibar ve programın uzunluğu maliyetinin temel belirleyicisi vardır ve doğrudan okullara temas ücretleri ve ders bulmak için en iyi yoldur.

Bir veteriner olarak çalışan en popüler meslek seçimi iken, mezunlar çalışmayı tercih edebilir pek çok farklı alanlar vardır. Bu küçük hayvan klinikleri, büyük hayvan klinikleri, hayvanat bahçeleri, egzotik hayvan klinikleri, oyun rezervleri, araştırma ve geliştirme, gıda güvenliği dahil ve kalitesi, öğretim, ekoloji ve ilaç endüstrisi.

Bizim çevrimiçi veritabanı kullanımı hızlı ve kolaydır.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.