Keystone logo

17 Doktora programlar içinde Sağlık Hizmeti Alternatif Tıp Tamamlayıcı Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sağlık Hizmeti
  • Alternatif Tıp
  • Tamamlayıcı Tıp
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Sağlık Hizmeti Alternatif Tıp Tamamlayıcı Tıp

Bir lisans veya yüksek lisans derecesi aldıktan sonra, bazı öğrenciler eğitimlerini daha ileriye götürmeye ve doktora yapmaya karar verirler. Çoğunlukla araştırmaya dayalı, bu programlar genellikle kurs, staj, araştırma ve öğretimi içerir.

Ücretsiz Tıpta Doktora Nedir? Zaten ücretsiz tıp alanında olanların gözetimi ve öğretimi altında, öğrenciler farklı terapi modüllerinin nasıl araştırılacağını ve nasıl çalıştıklarını açıklayabilirler. Bu dereceyi sürdürürken, öğrenciler klinik ve temel sağlık hizmetlerinin nasıl bir araya getirilip etkili tedavi biçimleri oluşturduğuna ve kendi kendilerine ait yeni yöntemlere ve çözümlere nasıl bir araştırma yaptıklarına dair daha fazla bilgi edinebilirler.

Ücretsiz Tıpta Doktora Kazanma, öğrencilerin araştırma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir, bu da araştırma ile ilgili bir kariyerinde çalışmaya karar verirse fayda sağlayabilir. Öğrenciler ayrıca kariyer planlarını sağlamlaştırabilir ve analitik becerilerini geliştirebilirler, bu da ilerlemeyi sevdikleri bir işi güvenceye almalarına yardımcı olabilir.

Bu tür doktora kazanmanın maliyeti oldukça değişken. Toplam maliyeti etkileyebilecek faktörlerden bazıları, programın ne kadar sürdüğünü, öğrencinin aldığı araştırma projelerinin türünü ve okulun dünyada nerede bulunduğunu içerir.

Ücretsiz Tıpta doktora yapan çoğu öğrenci, doğal şifa endüstrisinde bir şekilde çalışmaya karar verir. Örneğin, mezunlar bir akupunktur uzmanı, ayurvedik tıp doktoru, homeopatik klinisyen veya aromaterapi uzmanı olarak çalışabilirler. Mezunlar ayrıca bir yaşam tarzı danışmanı, doğal beslenme uzmanı veya yoga terapisti olarak pozisyonlara gidebilirler. Ayrıca, bazı mezunlar akademide kalmaya ve bir üniversite profesörü olarak çalışmaya karar verirler.

Dünya çapında ücretsiz tıp alanında doktora programları bulunmaktadır ve bazıları çevrimiçi formatta bile sunulabilir. Neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.