Keystone logo

12 Doktora programlar içinde Sağlık Hizmeti Ruh Sağlığı Hizmetleri Psikoloji Klinik Psikoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sağlık Hizmeti
  • Ruh Sağlığı Hizmetleri
  • Psikoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Sağlık Hizmeti Ruh Sağlığı Hizmetleri Psikoloji Klinik Psikoloji

Genellikle bir lisans 'ın derecesini elde ve ilgili alanda çalıştıktan sonra takip, bir doktora mevcut olan en yüksek akademik başarılarından biridir. Bu karmaşık akademik konuya ilişkin gayretli çalışmanın, kapsamlı bilgi ve değiştirilmemiş tutku onun gereksinimleri ile karakterizedir.

Klinik Psikoloji doktora nedir? Bu özel Doktora Programı klinik psikoloji dünyasında öğrencilerin tanışıyor. Öğrenciler kişisel gelişim ve davranış başarı ile ilgili klinik ve teorik bilgileri öğrenirler. Öğrenciler teşhis ve acı hastaların tedavisinde böylece psikolojik bozuklukları ve hastalıkların ins ve çıkışları öğretilir. Kurslar Yoğun gelişimsel psikopatoloji araştırma, toplum psikolojisi ve etkili tedavi prosedürleri içerir. Öğrenciler teşhis ve depresyon, stres, anksiyete ve madde bağımlılığı tedavisi için öğrenirler.

Klinik Psikoloji alanında doktora Kazanç mesleki ve kişisel faydalar ile mezun sağlar.Mezunlar daha empatik ve çevrelerindeki dünya anlayışı olabilir. Öğrenilen beceriler profesyonel tıbbi alanı ile ilgili ve iş piyasasında başarı ile mezun yardımcı olacaktır.

Klinik Psikoloji alanında doktora Alma kayıt sizin kuruma bağlı, farklı öğrenim masrafları ile gelecek. Sizinle ilgili olarak üniversitenin Yer değişen öğrenim maliyetlerinin katkıda bulunan ana faktörlerden biridir. O 'ilgilendiğiniz üniversiteden kabul temsilcisi konuşmak en iyisidir.
Klinik psikoloji doktora sahipleri için en yaygın kariyer klinik psikolog olmak. Bir klinik psikolog rolü da onun eğitim deneyimi tanı ve psikolojik işlev bozuklukları ile onlara yardımcı olacak tedaviler hastalara sunmak için kullanmaktır.Bazı klinik psikolog gibi insancıl, psikodinamik, bilişsel-davranışsal ve aile terapisi olarak psikoterapi belirli türde sağlayan odaklanabilir.

Senin doktora kazanç sonraki adımı atın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.