Keystone logo

21 Doktora programlar içinde Kamu Sağlığı 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sağlık Hizmeti
  • Küresel Sağlık
  • Kamu Sağlığı
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (21)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Kamu Sağlığı

Bir doktora yüksek lisans ötesinde yoğun çalışma ve okullaşma en az dört yıllık takip layık bir derecesidir. Bir doktora Kazanç kendi özel alanında bir uzman olarak mezun nitelendirir ve inanılmaz kariyer fırsatları yanı sıra dünyada bir fark yaratmak için yeteneği yol açabilir.

Halk Sağlığı doktora nedir? Bu derece tren mezunları daha iyi halk sağlığı sorunlarını anlamaya yardımcı olur ve halk sağlığını iyileştirmek araçlar ve programlar geliştirmek için öğrencilere öğretir. Öğrenciler, biyoistatistik, kronik hastalıkların epidemiyolojisi, mikrobik hastalıklar, sağlık politikası ve yönetimi, çevre sağlık bilimleri epidemiyolojisi olarak çalışmalarını yoğunlaştırdı hangi çeşitli arenalarda, seçebilirsiniz.

Halk sağlığı alanında doktora Kazanç öğrencilerin okuma, yazma ve iletişim becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda araştırma, problem çözme ve eleştirel düşünme onların mesleki yeteneklerini artırabilir.

Doktora yaklaşık dört yıl içinde elde edilebilir olsa da, belirli gereksinimlere bağlı olarak uzun sürebilir. Bu nedenle, bir doktora diploması maliyet her öğrenci için büyük ölçüde değişebilir. Tamamen finansal maliyet anlamak için iyice müstakbel okulları araştırma gerekir kendi doktora kazanç ilgilenen kişiler.

Halk sağlığı alanında doktora derecesine sahip mezunlar üniversitelerde öğretim ve yönetmenlik ve akademik kurumlarda araştırma programları düzenlenmesi kariyer bulabilirsiniz. İstihdam olanakları halk sağlığı programlar ve politikalar geliştirmeye yardımcı ve yerel, ulusal ve küresel ölçekte halk sağlığını iyileştirmeyi amaçlayan araştırma projeleri lider, aynı zamanda hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar mevcuttur.

Öğrenciler kendileri için uygun bir zaman ve yerde onların diploması böylece birçok üniversite, okula devam için esnek seçenekler sunuyoruz.Eğer Halk Sağlığı alanında doktora kazanç ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.