Keystone logo

18 Doktora programlar içinde Fizik Tedavi 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • Sağlık Hizmeti
 • Fizyoterapi
 • Fizik Tedavi
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (18)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Doktora programlar içinde Fizik Tedavi

  En yüksek üniversite derecesi Philosophy (PhD) doktora olduğunu. Derecesi Bu tür genellikle öğrenciler, araştırma öğretmek veya yazmak gerekir teknik bilgi odaklanır. Öğrenciler derecesi bu tür tamamlamak için sekiz yıl ortalama alır.

  Fiziksel Aktivite doktora nedir? Fiziksel Aktivite bir doktora bir popülasyonda fiziksel aktivite ve sağlık sorunları arasındaki ilişkiye bakar bir programdır. Nüfus düzeyinde çalışmaya tanıtıldı olurken Öğrenciler fiziksel aktivite ölçüm konularda anlayışlarını derinleştirmek. Program fiziksel aktivite ve bazı hastalıkların ve onların devletleri arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Öğrenciler fiziksel aktivite bir nüfusa sahip olabileceği etkiler anlamanıza yardımcı olacak fizyoloji dersleri yanı sıra istatistiksel ders almaları bekleniyor.

  Gelişmiş istihdam veya araştırma için hazırlar çünkü kurs bu tip alarak faydalıdır.Sen az fiziksel aktiviteye sahip bölgelerde sağlık sorunlarını tahmin etmek mümkün olacak. Derecesi Bu tip pozisyonların geniş bir yelpazede için hazırlar.

  Fizik Tedavi alanında doktora maliyeti size katılmak istiyorum okulun bağlı olarak değişecektir. Maliyeti de bu nedenle her zaman, sen kampüs, online dersler almak ya da bir arada yaparsanız bağlı olarak değişir belirli maliyet bilgileri için seçtiğiniz okula başvurabilirsiniz.

  Fiziksel Aktivite alanında doktora ile, farklı kariyer bir dizi takip etmek mümkün olacak. Sen araştırma ekipleri katılmak ya da üniversite düzeyinde öğretmek için hazır olacak. Ayrıca beslenme, biyoistatistik çalışmak ya da psikoloji alanlarını egzersiz mümkün olacak. Fırsatlar Bu derecesine sahip olduğunda özel araştırma ekipleri ya da eğitim toplumda, devlet pozisyonlarında çalışmaya açıktır.

  Eğer ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, katılmak istediğiniz okulu bulmak zorunda. Bir programa başvurmadan kolaydır.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.