Keystone logo

27 Doktora programlar içinde Alternatif Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sağlık Hizmeti
  • Alternatif Tıp
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (27)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Alternatif Tıp

Bir doktora Edinme akademik ve mesleki oyunun başında size verir. Eğitim başarı doruk ulaşarak, sen bol fırsatları yapım kariyer için kapıları açabilir.

Alternatif Tıp doktora nedir? Alternatif tıp çalışmalarında bir terminal lisans tek bir program içinde birçok farklı kurslar kapsar. Özel ya da odak alanlarına bağlı olarak, öğrencilerin akupunktur ve oryantal tıp hipnoz ve zihin beden şifa için her şeyi çalışma olabilir. Alandaki PhDs genellikle mevcut en gelişmiş ders materyali almak ve doğal tıp yöntemlerinin bilgi ve uzmanlık yüksek düzeyde olması bekleniyor.

Böyle bir patlama ve gelişen bölgenizde doktora alma cömert maaş ve birçok iş imkanı vaat işverenler için son derece cazip hale getirecek. Yükselişte doğal sağlık pazarının ile, becerileri çok yüksek talep olması muhtemeldir.

Alternatif tıp alanında doktora programının maliyeti önemli ölçüde sizin eğitime harcamak ne kadar, detaylar ve ders çalışma uzunluğuna bağlı olarak, ve nerede yaşıyorsun farklılık gösterir.

Bir doktora sahibi olarak, sağlık bilimleri, eğitim, araştırma ve klinik bakım potansiyel işverenler son derece saygı verilecek bekleyebilirsiniz. Alternatif tıp eğitimli uzman olarak, hasta ve müşterilerine yardımcı olmak için çeşitli şifa tedavileri kullanan kendi kliniğini açmak için seçebilirsiniz. Sen bilimsel çalışmalarda, ek geliştirme, ya da klinik araştırmalar üzerinde çalışabilir. Hastanelerde, kliniklerde, sağlık merkezleri ve tedavi kurumlarında Kariyer sizin için açabilir. Belki alternatif tıp mavens gelecek nesil öğretecektir.

Size alternatif tıp temyiz çalışmada da doktora takip fikri, sizin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi ararsanız.