Keystone logo

8 Doktora programlar içinde Akupunktur 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • Sağlık Hizmeti
 • Alternatif Tıp
 • Tamamlayıcı Tıp
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (8)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Doktora programlar içinde Akupunktur

  Doktora mezunu zaten elde ettiklerimizi üstünde alabilirsiniz hiçbir ek eğitim nitelikleri vardır; Onlar kendi alanında eğitim açısından kendi tırmanış zirveye ulaşmıştır. Doktora öğrencileri inanılmaz çalışıyoruz ve bir terminal derecesi hedeflerine ulaşmada uzun yıllar harcamak bekleniyor.

  Akupunktur doktora nedir? Akupunkturun Çin çalışmada PhDs iyi optimum denge, sağlık ve uyum haline getirmek için vücudun doğal basınç noktalarını kullanarak eğitilmiştir. Senin akupunktur doktora aldıktan amaçlayan zaman, anatomi ve fizyoloji, dil ve nabız teşhisi, doğu ve batı tıbbı ve oryantal bitkisel takviyeleri gibi çeşitli kurslar incelemek gerekebilir. Ayrıca, kadın sağlığı veya geleneksel Çin tıbbı olarak, akupunktur belirli bir dalı uzmanlaşmak seçebilirsiniz.

  Akupunktur da doktora adayı olarak tespit eleştirel düşünme, bütünsel analizi ve tanı becerileri çok değerli ve kariyeri boyunca size hizmet edecektir. Alternatif tıp yükselişte olduğu gibi, yani akupunktur ve yetenekleri için ihtiyaçtır.

  Eğer herhangi bir mali yardım yardımından olsun ya da olmasın, senin doktora programının maliyeti programları ve okul arasında dalgalanır. Senin eğitim kurumu politikalarına bağlı olarak, ya da burs, kredi, hibe ve daha almak mümkün olmayabilir.

  Akupunktur kendi doktora öğrencileri için sabırsızlanıyoruz uzun ve ödüllendirici bir kariyer var. Eğer son eğitim hedefine ulaştı gibi, ya kendine meslek veya bir klinikte ya da hastanede için çalışan bir pratik akupunktur olarak işin içine görünebilir. Birçok Çin tıbbı ve akupunktur okullardan birinde öğretim, eğitim veya araştırma düşünebilirsiniz.

  Hazır başlamak için?Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.