Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Diplomalar programlar içinde Pediyatri içinde Málaga, İspanya 2024

Diploma programlar içinde Pediyatri içinde Málaga, İspanya 2024

genel bakış

Çocuklarla ve gençlerle çalışmaktan hoşlanan öğrenciler, pediatri alanında bir kariyer düşünmek isteyebilirler. Bu tıp alanı, hastalık ve tedavinin yanı sıra büyüme, sağlık ve gelişmeye odaklanır. Bir pediatri programı, klinik eğitimi ve biyolojik bilimleri içerebilir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Resmi bir derece almak için zaman ve para harcamayı düşünmeyen bireyler diploma programına katılmayı düşünebilirler. Bu program liseden yeni mezunlar olanlar ya da kariyerinde değişiklik yapmak isteyenler için idealdir.

Daha fazla oku

filtreler

  • Diploma
  • İspanya
  • Sağlık Hizmeti
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı