Keystone logo

filtreler

 • Kurs
 • Sağlık Hizmeti
 • Küresel Sağlık
 • Kamu Sağlığı
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (6)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

6 Kurs programlar içinde Kamu Sağlığı 2024

  Kurs programlar içinde Kamu Sağlığı

  Bir ders genellikle yüksek okulu tamamladıktan sonra daha fazla kariyer hedefleri için alınan bir eğitim programıdır. Dersler de daha yüksek ücret veya promosyonlar için işverenler tarafından istenebilir ve çeşitli alanlar için gerekli olabilir.

  Halk sağlığında bir ders nedir? Çalışmanın elbette bu tür hastalık kontrolü, rehabilitasyon ve yaralanma önleme dahil olmak üzere birçok farklı alanlarda, bir toplumun genel sağlığını kapsar. Halk sağlığında mevcut Kursları genellikle Odyoloji, atletik eğitim, fizyoloji, kiroprakti, acil müdahale, diş yardım ve daha birçok içerir. Onlar olan programın düzeyine bağlı olarak, öğrencilerin laboratuar çalışmaları, yöntem uygulama ve bilimsel yazılı katılmak için gerekli olabilir. Genellikle, kurslar, hem geleneksel sınıflarda bulunan online ve sekiz hafta ve tamamlanması beş yıl arasında sürebilir edilebilir.

  Halk sağlığı bir ders alarak, tipik öğrencilere çeşitli faydalar getirir.Bunlar up-to-date ruhsat şartlarını ve daha yüksek ödeme içerir. Bu kurslar aynı zamanda daha iyi istihdam olanaklarına taşınmak sağlık alanında bilgi ve eğitim almak için de kullanılabilir.

  Bir dersin maliyeti bir öğrenci seçer okulu ve konumunu içerir faktörlere bağlıdır. Seçtiğiniz okul Başvurma gelecekteki mali yükümlülükleri anlamak için en iyi yoldur.

  Bir halk sağlığı lisans veya sertifika tüm ders gereklilikleri tamamlandığında, öğrenciler alanlarda çok sayıda iş bulabilirler. Diş ve tıbbi asistanlar, radyologlar, EMTler, beslenme, ev sağlık yardımcıları ve hemşire ebe sadece özel ve hastane ortamlarında bulunan birçok halk sağlığı işleri birkaçıdır. Birçok mezun, kamu ve özel kuruluşlar, kamu sağlık yönetimi iş bulabilirler.

  Halk sağlığı bir ders alarak, bir öğrencinin kariyeri için yararlı sonuçlara yol açar, bu yüzden bugün sonraki adımda başlamak.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.