Keystone logo

2 Kurs programlar içinde Demans Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

 • Kurs
 • Sağlık Hizmeti
 • Geriatrik Tıp
 • Demans Çalışmaları
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (2)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Kurs programlar içinde Demans Çalışmaları

  Tipik olarak, eğitim kursları lise mezunlarına açıktır. Birkaç hafta ile birkaç yıl arasında sürebilir ve başlangıçta, orta veya ileri düzeyde öğrencileri konuya maruz bırakabilirler.

  Demans çalışmalarında dersler nelerdir? Bu alan tıp, psikoloji, sosyal çalışma, etik ve hatta kompozisyon yanı sıra edebiyat gibi disiplinlerden malzemeleri birleştirebilirsiniz. Sınıflar demans semptomlarını, buna neden olan koşulları ve etkilenen hastaların zaman içinde ilerlemesini inceleyebilir. Bazıları ayrıca, bunaması olan kişiler için istatistik ve araştırma, sosyal adalet ve savunuculuk, optimal yaşam kalitesi sağlama yöntemleri ve bakıcılar için destek içerir. Son olarak, her hasta için tam bakım sunan aile üyeleri ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının rolleri de incelenebilir.

  Demans çalışmalarında dersleri tamamlayan bireyler, birçok yararlı bilgi ve beceriyi öğrenirler. Beyindeki değişimleri olan hastalarda dışa dönük davranışları tanıyabilir ve bunama ile birlikte bireyin ne yaşadığını anlayabilirler. Geliştirilmiş iletişim becerileri de bu programlarla kazanılabilir.

  Demans çalışmaları gittikçe büyüyen bir alan olmakla birlikte, dünyanın her yerinde birçok kurum kurs ve program sunmaktadır. Her okul kendi harç, kayıt ve diğer ücretleri belirlemektedir, bu yüzden ne kadar fon ihtiyacınız olacağını belirlemek için her biri ile doğrudan kontrol etmek akıllıca olacaktır.

  Bu alanın disiplinler arası doğası nedeniyle, geniş bir iş fırsatları yelpazesi sunmaktadır. Liderlik pozisyonları, yerel sağlık ağlarından yaşlanmaya, yaşlı bakımı ve yaşlı yaşama adanmış ulusal organizasyonlara kadar her seviyede kullanılabilir. Demansın yanı sıra hemşireler, hemşirelik yardımcıları ve diğer bakım yardımcılarını anlamak için sürekli araştırmalarda uzmanlara ihtiyaç vardır. Bu olası kariyer hem kamu hem de özel sektörde bulunmaktadır.

  Uzaktan eğitim, çalışan profesyonellere, dünyanın her yerinden ve programlarından kendi çalışmalarını sürdürmeleri için esneklik ve kolaylık sağlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.