Keystone logo
Farmacy derecenizi bulun

Farmasi derecenizi bulun

ne çalışmalı
Nerede çalışmalı

Çevrimiçi hukuk derecenizi bulun Popüler Eczacılık Programları

Eczacılık , farmasötik ilaçların etkili ve güvenli kullanımını belgelemek için sağlık ve kimya bilimlerini birbirine bağlar. Eczacılar, hasta güvenliğinde ve halk sağlığının iyileştirilmesinde merkezi bir rol oynarlar ve ilaçların yaratılması ve geliştirilmesinde diğer disiplinlerle işbirliği yaparlar. Dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, eczacılık alanında lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile bireysel kurslar sunmaktadır.

Eczacılık profesyonelleri, kariyerleri için yapılandırılmış ve yoğun bir eğitimin sağlam bir temeline ihtiyaç duyar. Eczacılıktaki çalışma programları, öğrencilere eczacılık pratiği bağlamında eczacılık bilimi anlayışını sağlamak için tasarlanmıştır. Mezunlar eczacı veya eczane teknisyeni olabilir ve serbest eczanelerde, hastanelerde, kliniklerde veya ilaç endüstrisinde çalışabilirler.

Eczacılık programları, klinik eczacılık, eczacılık, eczacılık kimyası, eczacılık işletmesi, ilaç keşfi veya eczacılık teknolojisi gibi çeşitli uzmanlıklara sahip olabilir. Tam zamanlı veya yarı zamanlı bir programa kaydolmayı ve çevrimiçi çalışmalar veya uzaktan eğitim yoluyla kampüste veya İnternet üzerinden eğitim almayı seçebilirsiniz.

Gereksinimlerinize en uygun çalışma programını bulmak için aşağıda listelenen en popüler eczane programlarından bazılarına göz atın. Çevrimiçi formu doldurarak zaman kazanın ve daha fazla bilgi için doğrudan üniversite kabulleriyle iletişime geçin!