Keystone logo
Farmacy derecenizi bulun

Eczacılık derecesi bul

Hangi alanda çalışmak istiyorsunuz?
Nerede çalışmak istiyorsunuz?

Lisans Eczacılık programında bir öğrenci olarak, ilaçların insan vücudunu nasıl etkilediğini ve çeşitli ilaç türlerinin nasıl geliştirildiğini öğreneceksiniz. Eczacılık Lisans programları, ilaçların kimyasal, farmasötik ve fiziksel özelliklerine ve bunların pratikte uygulanmasına odaklanır. Programlar genellikle klinik eczacılık çalışmalarını da içerir ve staj fırsatları sunar.

En İyi Eczane Ülkeleri

Eczacılık derecesine sahip mezunlar dünya çapında büyük rağbet görmektedir. Kariyerinizi serbest veya hastane eczacısı, endüstriyel eczacı veya eczane teknisyeni olarak inşa etmek isteyin, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok eğitim programı vardır. Aşağıda listelenen Eczacılık öğrencileri için en popüler eğitim yerlerinden bazılarına bir göz atın!

En İyi Eczane Şehirleri

Eczacılar, ilaç üretimi ve kullanımı konusunda uzmandır ve ilaç kullanımını hastaların yararına olacak şekilde optimize eder. Hayaliniz Eczacılık okumaksa, sağlık uzmanı olmak için en popüler eğitim yerlerinden bazılarına göz atarak başlayın. Çevrimiçi formu doldurarak doğrudan okullardan daha fazla bilgi istemekten çekinmeyin!