Keystone logo
Singapur

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Singapur 2023

kurum sayısı: 63
  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Singapur

  St.Gallen Üniversitesi, kendi yan kuruluşu olan "St.Gallen Institute of Management in Asia Pte. Ltd." veya kısaca SGI.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.

  • 463, Singapur

  SUSS, sosyal bilimler alanında ve insan ve toplum gelişimi üzerinde güçlü etkisi olan disiplinlerde hem okuldan yeni ayrılanları hem de yetişkin öğrenicileri hedefleyen uygulamalı bir eğitim sağlar.

  • Lille, Fransa
  • Nice, Fransa
  • + 3 daha fazla

  EDHEC Business School, uluslararası yetenekleri küresel kariyerler için hazırlar. Akademik mükemmelliğimiz ve üst düzey işletme eğitimimiz ile tanınan misyonumuz, liderleri çeviklik, yenilik ve sosyal sorumluluk gerektiren zorlu bir iş ortamında başarılı olmaya hazırlamaktır. EDHEC'in küresel işletmelerle yakın ilişkisi, öğrencilerimize benzersiz içgörüler ve fırsatlar sunmamıza ve başarımızın ölçümünün mezunlarımızın başarısı olduğu dönüşümcü bir işletme eğitimi sağlamamıza olanak tanır.

  • Lausanne, İsviçre
  • Singapore, Singapur
  • + 1 daha fazla

  1893 yılında Ecole Hôtelière de Lausanne adıyla kurulan EHL Hospitality Business School, İsviçre'de konaklama eğitimi yöntemlerine öncülük ediyor ve mükemmellik standartlarını belirliyor. Bugün EHL, mezunları geleceğe liderlik etmeye ve saygı ve empati ile yönetmeye hazırlayan müşteri merkezli konaklama yönetimi dereceleri için İsviçre'nin akademik titizlik ve endüstri pratiği değerlerini yaratıcılık ve yenilikçilikle birleştiriyor.

  • Singapore, Singapur

  Asian International College (AIC), öğrenmeye katılımcı bir yaklaşımı paylaşan ve geleceğe hazır olmak için bugünün bilgi ekonomisinin liderleri olmakla ilgilenen küresel vatandaşlar topluluğuyla bağlantı kurmayı amaçlamaktadır. Öğrenciler AIC'nin programlarına sadece 'öğretilmek' için değil, aynı zamanda düşünmek, katılmak ve yaratmak için katılırlar.

  • Singapore, Singapur

  Singapur Yönetim Enstitüsü (SIM), bireylerin ve işletmelerin öğrenim yoluyla yaşam evrelerinde başarılı olmaları için güçlendirilmesiyle tanınan, bölgenin önde gelen eğitim ve yaşam boyu öğrenme kurumlarından biridir. SIM, yeni bilgilerden, becerilerden ve teknolojiden yararlanarak öğrencilerin, profesyonellerin ve işletmelerin Yaşam için Öğrenmesini ve Yaşam için Gelişmesini sağlayan beceriye dayalı öğrenme deneyimleri sağlar.

  • Singapore, Singapur

  Duke-NUS Medical School , Singapur ve ötesinde tıp pratiğini geliştiren yenilikçi eğitim ve etkili araştırmalar sağlamak amacıyla, iki birinci sınıf kurum: Duke Üniversitesi ve Singapur Ulusal Üniversitesi (NUS) arasında önemli bir işbirliği ile kurulmuştur. .

  • Singapore, Singapur

  2005 yılında kurulan Fiziksel ve Matematiksel Bilimler Okulu (SPMS), Nanyang Teknoloji Üniversitesi Fen Fakültesi'nde bir okuldur. Üç temel alanda lisans BSc (Hons) programları ve yüksek lisans programları sunuyoruz: Kimya ve Biyolojik Kimya; Matematik Bilimleri; ve Fizik ve Uygulamalı Fizik

  • Singapore, Singapur

  NUS Business School, 50 yıldan fazla bir süredir dünyanın her yerinden seçkin öğrencilere titiz, ilgili ve ödüllendirici bir iş eğitimi sunmaktadır. Singapur'un bağımsızlığını kazandığı aynı yıl kurulan NUS Business School, bugün dünyanın önde gelen işletme okulları arasında yer almaktadır. Derin Asya içgörüleriyle en iyi küresel iş bilgisini sunmak, öğrencileri Asyalı işletmeleri uluslararası başarıya yönlendirmeye ve küresel işletmelerin Asya'da başarılı olmalarına yardımcı olmaya hazırlamak için farklıdır.

  • Singapore, Singapur

  Rutgers Business School Asia Pacific , New Jersey Eyalet Üniversitesi (ABD) Rutgers'ın bir yan kuruluşudur. Rutgers, Singapur'daki yetenekli profesyonellere yüksek dereceli İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (EMBA) ve Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı (MS SCM) Programları sunmaktadır. EMBA ve MS SCM programlarına ek olarak, hem bireyler hem de şirketler için açık kayıt ve özelleştirilmiş Yönetici Eğitimi programları sunuyoruz.

  • Singapore, Singapur

  National University of Singapore (NUS), Asya'da 1. ve dünya çapında 11. sırada (QS Global World Ranking 2021) Singapur'un amiral gemisi üniversitesidir. NUS, Asya perspektiflerine ve uzmanlığına odaklanarak eğitim, araştırma ve girişimciliğe küresel bir yaklaşım sunar. Singapur'daki üç kampüste 17 fakültemiz ve dünya çapında 12 NUS Denizaşırı Kolejlerimiz var. Eğitim, araştırma ve girişimciliğe yönelik multidisipliner ve gerçek dünya yaklaşımımız, Asya ve dünya ile ilgili önemli ve karmaşık sorunları ele almak için endüstri, hükümetler ve akademi ile yakın çalışmamızı sağlar.

  • Singapore, Singapur

  Her şey 1925 yılında Ohio, Cincinnati'deki Lunken Havaalanı'nda Embry-Riddle Şirketi'nin kurulmasıyla başladı. Ardından, ertesi baharda, şirket Embry-Riddle Havacılık Okulu'nu açtı. Havayolu pilotlarını eğitmek için basit bir plan olarak başlayan şey, 1970 yılında güvenilir bir üniversiteye dönüştü. Bugün, Embry-Riddle Worldwide Kampüsü, çevrimiçi ve yüz yüze eğitimden ve ABD'de, dünyada ve şimdi Singapur'da öğrenci gelişimini desteklemek.

  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...