Keystone logo
Litvanya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Litvanya 2023

kurum sayısı: 22
  • Klaipėda, Litvanya

  1 Ocak 1991, Klaipeda Üniversitesi'nin faaliyetlerinin resmi olarak başladığı gündür. Bu, Klaipeda şehrine bir üniversite şehri statüsü veren ve Batı Litvanya bölgesi ve sakinlerine üniversite eğitimi ve bilim alanında kariyer yapmaları için daha fazla fırsat açan tarihtir.

  • La Rochelle, Fransa
  • Athens, Yunanistan
  • + 4 daha fazla

  EU-CONEXUS - Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği için Avrupa Üniversitesi, Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği (SmUCS) konusunda bilim ve yeniliği bir mükemmellik merkezine dönüştüren dokuz üniversite arasındaki güçlü bir ortaklıktır. EU-CONEXUS - Avrupa Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği Üniversitesi, farklı Avrupa kültürlerinde, farklı dillerde ve sınırların ötesinde işbirliği yapabilen ve çalışabilen yeni nesil Avrupalıları bir araya getirerek ortak Avrupa değerlerini ve güçlendirilmiş bir Avrupa kimliğini desteklemektedir.

  • Kaunas, Litvanya

  Eşsiz bir liberal atmosferde, canlı bir yaratıcı çalışma ortamında ve ilham verici öğrencilerden ve akademisyenlerden oluşan çeşitli bir toplulukta yaşamı şekillendiren deneyimlerin yer aldığı bir yeri keşfedin

  • Klaipėda County, Litvanya

  Litvanya İşletme Koleji (LBC), Litvanya ve Avrupa işgücü piyasasına odaklanmış sosyal ve fiziksel bilimler alanında profesyoneller hazırlayan, 1994 yılında kurulmuş modern, topluma açık ve bağımsız bir yüksek öğretim kurumudur. LTVK, öğrenciler için tipik olan umut verici kariyer fırsatları, uluslararası değişim ve boş zamanları içerir. Misyon. Litvanya İşletme Fakültesi, yaratıcı, nitelikli profesyoneller yetiştirmeye, profesyonel bir lisans derecesi vererek yaşam boyu öğrenmenin koşullarını oluşturmaya ve bölgesel kalkınma için gerekli olan uygulamalı araştırmaları yürütmeye kararlıdır. Görüş. Litvanya İşletme Fakültesi, uluslararası alanda tanınan, işgücü piyasasındaki gelişmelere çok yönlü ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya hazır, yenilikçi, şeffaf, sosyal olarak aktif ve sorumluluk sahibi bir yüksek öğretim kurumudur.

  • Kaunas, Litvanya

  Kaunas Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Litvanya - Kauno Kolegija ), mühendislik, teknoloji, sosyal bilimler, beşeri bilimler, sanat, tıp ve sağlık alanlarında eğitim veren Litvanya'da (üç Baltık ülkesinden biri) bulunan çok disiplinli bir kamu yüksek öğrenim kurumudur. bilimler. 4 fakültede okuyan yaklaşık 5500 öğrenci için pratik önyargılı geniş bir Lisans eğitim programları yelpazesi sunar.

  • Kaunas, Litvanya

  Üniversite, çalışmaları, araştırmaları ve klinik uygulamaları başarılı bir şekilde entegre eden Litvanya'daki biyomedikal bilimler için en büyük yüksek öğretim kurumudur. LSMU iki ana akademiden oluşur: Tıp Akademisi ve Veterinerlik Akademisi.

  • Vilnius, Litvanya
  • Kaunas, Litvanya
  • + 1 daha fazla

  Litvanya'nın en eski ve en büyük yüksek öğrenim kurumu olan Vilnius Üniversitesi'ne hoş geldiniz. 16. yüzyıldaki kuruluşundan bu yana, Avrupa bilim ve kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Vilnius Üniversitesi, klasik bir üniversite kavramını ve çalışma ve araştırma birliğini somutlaştırdı.

  • Kaunas, Litvanya

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences , Ignatian Pedagojik Paradigma temelinde yönetilen bilim ve işletme entegre çalışma programlarını yürütmeyi amaçlayan bağımsız bir Katolik yüksek öğrenim kurumudur.

  • Kaunas, Litvanya

  Kaunas University of Technology , KTÜ, Baltıklar'daki en büyük teknolojik üniversitelerden biridir. İşletme ile olan bağlantıları, bilimsel araştırmada liderliği, esnek disiplinler arası çalışma programları ve unutulmaz eğitim deneyimiyle tanınan KTÜ, reagionda en iyi eğitim seçeneği olma yolunda hızla ilerliyor.

  • Vilnius County, Litvanya

  Mevcut yapısında, Vilnius College of Technologies and Design (VTDK), Vilnius Teknik Koleji'nin Vilnius İnşaat ve Tasarım Koleji'ne entegrasyonu ile 2008 yılında kurulmuştur. Teknik Fakülte'nin kökeni 1930'lara (Teknik Okul) kadar uzanmaktadır.

  • Šlienava, Litvanya

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK), Kaunas şehrine (merkezi Litvanya) yakın bir yerde kurulmuştur ve yüksek öğretim-burslu Profesyonel Lisans derecesi sunmaktadır.

  • Klaipėda, Litvanya
  • Vilnius, Litvanya
  • + 1 daha fazla

  SMK University of Applied Sciences, Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta ve Baltık Denizi'ndeki liman kenti Klaipėda'da bulunan inovasyon ve kaliteye dayalı bir yüksek öğretim kurumudur. 2018'de SMK, Litvanya'nın en büyük ikinci şehri Kaunas'ta yeni bir Kampüs açtı. 1994 yılında kurulan SMK, kendisini Litvanya özel kolej sıralamasında en üst sıralarda konumlandıracak şekilde büyümüştür ve şu anda Litvanya'daki en büyük özel yüksek öğretim kurumudur.

  • Kaunas, Litvanya

  Lithuanian Sports University ( LSU ), sekiz yılı aşkın süredir Hareket ve Spor Bilimini birleştiren Litvanya'daki tek uzman üniversite olmaktan gurur duymaktadır.

  • Vilnius, Litvanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Litvanya

  QS World University Rankings'de uluslararasılığıyla ülkede lider olarak yer alan VMU, Litvanya'daki tek kamu yüksek öğretim kurumudur ve geniş bir liberal sanat eğitiminin verildiği bölgedeki birkaç kişiden biridir. Bu, öğrencilerin programlarını özgürce değiştirebilecekleri ve düzenleyebilecekleri, bir alanda yandal, diğerinde anadal yapabilecekleri, uluslararası değişim ile yurtdışına seyahat edebilecekleri ve mevcut 30 yabancı dil kursundan bazılarını alarak bu gezilere hazırlanabilecekleri anlamına gelir. Küresel akademik eğilimlerin bir yansıması olarak, giderek daha fazla ders (ayrı kurslar ve hatta tüm çalışma programları), çoğu yurtdışından profesörler tarafından İngilizce olarak verilmektedir. VMU, tamamen İngilizce olarak öğretilen Lisans ve Yüksek Lisans programları sunmaktadır. Her dönem üniversite, dünya çapında yaklaşık 80 ülkeden temsilcileri bir araya getiren renkli uluslararası topluluğu bir araya getirir.