Keystone logo
Kıbrıs Cumhuriyeti

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Kıbrıs Cumhuriyeti 2023

kurum sayısı: 29
  • Paphos, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Beyrut Amerikan Üniversitesi – Kıbrıs, Baf'taki Mediterraneo, Beyrut, Lübnan'daki Beyrut Amerikan Üniversitesi'nin (AUB) ikiz kampüsüdür. AUB, eğitim felsefesini, standartlarını ve uygulamalarını Amerikan liberal sanatlar yüksek öğrenim modeline dayandırır. Üniversite, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik eder ve kendini yaratıcı ve eleştirel düşünmeye, yaşam boyu öğrenmeye, kişisel bütünlüğe, yurttaşlık sorumluluğuna ve liderliğe adamış erkek ve kadınları mezun etmeye çalışır.​ AUB, New York Eyaleti Eğitim Departmanı (NYSED) tarafından verilen ve üniversitenin derece programlarını kaydeden bir tüzük kapsamında faaliyet göstermektedir. AUB Mediterraneo'daki tüm bölümler ve programlar, Kıbrıs Yüksek Öğrenim Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Ajansı (CYQAA) tarafından akredite edilmiştir.

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 daha fazla

  Eurocentres ve Bayswater'ın bir araya gelmesi, uluslararası eğitimde yeni bir dönemi temsil ediyor. Kolektif deneyimimiz, günümüzün uluslararası eğitim sektöründe bir güç merkezini temsil ediyor. Hikayeleri ne olursa olsun, yurtiçinde ve yurtdışında büyüyen küresel düşünürler ve kaşif toplulukları konusunda tutkuluyuz. Bayswater Education'ı kurduk çünkü hayatın her kesiminden gençlerin yeni kültürleri keşfetmekten, yeni lezzetleri keşfetmekten ve orada neler olduğunu öğrenmekten heyecan duymasını istiyoruz. Onları kendimiz gibi küresel ruhlar olarak düşünürüz.

  • Aglantzia, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Kıbrıs Üniversitesi, Avrupa Yüksek Öğreniminde Uluslararası Bilimsel Tanınma sağlayan, Rekabetçi Programlar sunan ve daha geniş Avrupa - Akdeniz Bölgesinde bir Mükemmeliyet Merkezi haline gelen Öncü Araştırma Kurumu olarak kendini kanıtlamayı amaçlamaktadır.

  • Paphos, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Neapolis Üniversitesi'ndeki Uzaktan Öğrenim Birimi (DLU), öğrencilere çağdaş uzmanlık alanlarında lisansüstü eğitim programları sunan bir platform için en modern elektronik teknolojiyi kullanır. DLU'nun amacı, Üniversite öğrencilerini ve akademisyenlerini hem uzun süreli hem de kısa süreli uzaktan eğitimde desteklemektir. DLU'nun temel felsefesi, bilgiye erişimde eşitliği sağlamak ve Üniversitemizdeki her öğrencinin ihtiyaçlarına saygı duymaktır. Vizyonumuz, benzer eğitim programları sunan tüm üniversiteler için uzaktan eğitimde prototip olacak bir ünite oluşturmaktır.

  • Aglantzia, Kıbrıs Cumhuriyeti
  • Limassol, Kıbrıs Cumhuriyeti

  CIIM - Cyprus International Institute of Management 1990 yılında bir grup işletme lideri ve dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarını temsil eden önde gelen akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından kurulan uluslararası bir işletme okuludur. Amacımız, lisansüstü yönetim eğitiminde konumlarına bakılmaksızın en iyi öğretmenlerden yararlanmak ve yeteneklerini ve deneyimlerini Kıbrıs'ta kullanılabilir hale getirmektir.

  • Larnaca, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Unicaf, Birleşik Krallık, ABD, Avrupa ve Afrika'daki saygın üniversitelerle çalışan, yetersiz hizmet verilen pazarlara uygun fiyatlı ve kaliteli yüksek öğretim sağlayan lider çevrimiçi platformdur.

  • Famagusta, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Cyprus West University 2015 yılında Kuzey Kıbrıs'ta kurulmuştur. Bir yüksek öğretim kurumu olarak, Akdeniz'in tarihi ve kültürel merkezi olan Kıbrıs'ın çağdaş yönünü simgelemektedir.

  • Nicosia, Kıbrıs Cumhuriyeti

  The Cyprus Institute , Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa'da bulunan uluslararası bir araştırma kuruluşudur. Uluslararası alanda tanınan bir Mütevelli Heyeti tarafından yönetilen Kıbrıs Araştırma ve Eğitim Vakfı çatısı altında faaliyet göstermektedir. Misyonu, Doğu Akdeniz ve Ortadoğu bölgesi için bölgesel uygunluk ve küresel öneme sahip konulara değinen bir bilim, teknoloji ve inovasyon merkezi olarak hizmet vermektir.

  • Paphos, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Kıbrıs'taki Neapolis Üniversitesi, 2010 yılından bu yana Kıbrıs adasının batı kıyısındaki büyüleyici Baf kasabasının kalbinde faaliyet gösteren, hem Yunanca hem de İngilizce lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan genç ama dinamik, hızlı büyüyen bir üniversitedir. . Kıbrıs'taki Neapolis Üniversitesi'ne kaydolmak, öğrencileri yüksek standartlı, teşvik edici ve keyifli bir ortama sokar. Neapolis'in en büyük avantajı, çoğu Avrupa ve Amerika Üniversitelerinde öğretim ve araştırma yapmak konusunda önemli deneyime sahip olan fakültesinin kalitesi ve bağlılığıdır. Böyle bir fakülteye ve iddialı bir stratejiye dayanarak, hızla Kıbrıs'taki en iyi özel üniversitelerden biri haline geliyor.

  • Amsterdam, Hollanda
  • Famagusta, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Hayalperestler ve başaranlar için bir üniversite. Yeni nesil, küresel teknoloji yeteneği için bir üniversite. Geleceğinizi başlatacak bir üniversite.

  • Nicosia, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Philips Üniversitesi, entelektüel açıdan teşvik edici ve zorlu lisans ve lisansüstü eğitim programları sunan dinamik bir kurumdur. Philips University'nin programları dengeli, anlamlı ve öğrencilere yardımcı olur. Üniversite öğretim üyeleri, öğretim ve araştırma mükemmelliği ve öğrenci öğrenimine bağlılık kanıtı ile programları sunar.

  • Manchester, Birleşik Krallık
  • Budapest, Macaristan
  • + 62 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Kıbrıs Cumhuriyeti

  Günümüzün küresel ekonomisindeki zorluklar çok büyük ve sürekli gelişiyor. Bu nedenle, iş alanında yüksek öğrenim derecesi/sertifikasını takip eden öğrenciler her zamankinden daha mantıklı. CBS, programları aracılığıyla, öğrencilerimizi modern bir liderin nitelikleriyle donatmak için bir dizi akademik ve akademik olmayan deneyim sunar.

  • Cyprus Online, Kıbrıs Cumhuriyeti

  2002 yılında kurulan ikinci devlet üniversitesi olan Kıbrıs Açık Üniversite (OUC), Kıbrıs yüksek öğretim sistemindeki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyerek, tüm seviyelerde (lisans, yüksek lisans ve doktora) akredite uzaktan eğitim dereceleri sunmayı hedefliyor. Ülkenin uzaktan eğitime adanmış tek üniversitesi olarak kökenine dayanan OUC, akademik itibar ve genel itibar açısından hızla büyüyor. Bugünün zorlu gerçekleri OUC'nin ufkunu genişletmiş ve Kıbrıs'ı stratejik hedefine yaklaştırmaya yardımcı olmuştur: Doğu Akdeniz havzasında hem uluslararası akademisyenler hem de öğrenciler için bölgesel bir eğitim ve araştırma merkezi ve bir merkez olarak kurulmak.

  • Nicosia, Kıbrıs Cumhuriyeti

  CityU'yu gelecekteki akademik çabalarınızı destekleyecek ideal bir eğitim kurumu olarak gören herkese çok içten bir hoş geldiniz. Tarafsız olarak farklı bir toplulukta faaliyet gösteren CityU, değerleri yansıtan ve bütünlüğü teşvik eden bir ortamda yüksek kaliteli öğretim teknikleri yoluyla bilgi aktarımı yeteneğine büyük önem vermektedir.