Keystone logo
Japonya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Japonya 2024

kurum sayısı: 4
  • Takamatsu, Japonya

  Okulumuz harika bir doğal ortam sunar ve mükemmel öğretim kadrosu ve son teknoloji eğitim tesisi ile donatılmıştır. Temel eğitim hedefimiz, geniş bilgi aktarımı ve bilimsel düşünme ve problem çözme yeteneklerini teşvik etmenin yanı sıra insanlık duygusunu teşvik ederek öğrencileri sağlık iş gücünün bir parçası olarak toplumdaki gelecekteki rollerine hazırlamaktır.

  • Aomori, Japonya

  Dört mevsimin zengin doğası ile kutsanmış Aomori topraklarında, insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaç edinen üniversitemizin felsefesi, bölgesel özellikleri en iyi şekilde kullanan insani bakımını uygulayabilecek insan kaynakları geliştirmektir. "hayatı" besleyen. "Zengin insan kaynaklarına sahip insan kaynaklarının geliştirilmesi", "Sağlık, tıbbi bakım ve refahın gelişmesine katkıda bulunabilecek insan kaynaklarının geliştirilmesi", "Bölgesel özelliklere cevap verebilecek insan kaynaklarının geliştirilmesi", "Yapabilecek insan kaynaklarının geliştirilmesi" küresel bir perspektiften aktif bir rol oynar "," "Yerel topluma katkıda bulunma" misyonuyla 1999 yılında üç bölümde açıldı: Hemşirelik, Fizik Tedavi ve Sosyal Yardım.

  • Bunkyo City, Japonya

  Juntendo University misyonu, eğitim, araştırma ve sağlık hizmetleri yoluyla toplumdaki ilerlemeler için çabalamaktır. Japonca "Sanmu Syugi" deyimine dayanan bu misyonu gerçekleştirmek için Juntendo University , üniversitenin sloganı "Jin - Ben varım" ve "Fudan Zenshin" ilkesini temsil eden herkesi cinsiyetine, milliyetine veya akademik geçmişine bakılmaksızın kabul eder. - Sürekli İlerlemek ”.

  • Asahikawa, Japonya

  Asahikawa Tıp Üniversitesi, Kasım 1973'te, bölgesel tıbbi hizmetleri ve refahı iyileştirmek ve kentsel / kırsal tıbbi bakım eşitsizliklerini azaltmak için kurulan ilk ulusal tıp üniversitesi olarak Kasım 1973'te ulusal hükümetin emriyle kuruldu.