Keystone logo
İtalya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde İtalya 2023

kurum sayısı: 219
  • Bologna, İtalya
  • Trondheim, Norveç

  EIT RawMaterials Academy - RaMES, öğrencilere gerçek hayattaki zorluklara odaklanarak dinamik bir ortamda öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunar. Avrupa Birliği'nin bir organı olan EIT (European Institute of Innovation and Technology) tarafından verilen EIT Etiketi, yalnızca yüksek lisans ve doktora düzeyindeki mükemmel eğitim programlarına verilen bir kalite sertifikasıdır.

  • Poitiers, Fransa
  • Iași, Romanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Şehir-Üniversite Kampüsü (EC2U), Avrupa Birliği'nin dört farklı bölgesinden, eğitim ve araştırma odaklı, yerel ve küresel olarak bağlantılı yedi uzun süreli üniversiteden oluşan çok kültürlü ve çok dilli bir İttifaktır: Üniversite Coimbra, Yaş Üniversitesi, Jena Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Poitiers Üniversitesi (Koordinatör), Salamanca Üniversitesi ve Turku Üniversitesi. İttifak'ın amacı, yedi üniversite ve ilgili şehirler arasında hareketliliğin serbestçe akmasına izin veren yenilikçi bir alan geliştirmektir.

  • Barcelona, İspanya
  • Esch-sur-Alzette, Lüksemburg
  • + 6 daha fazla

  Avrupa Üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyum, yüksek performanslı çözümlere odaklanan yeni ve yenilikçi bir pan-Avrupa EUMaster4HPC programı geliştirdi. EUMaster4HPC, Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendirmek için yeni nesil yüksek vasıflı ve yetenekli HPC uzmanlarını eğitmek için Avrupa'daki HPC eğitimindeki başlıca oyuncuları bir araya getiriyor. EUMaster4HPC, yenilikçi müfredat ve öğretim paradigmalarına, akademik mükemmelliğe, birinci sınıf HPC uzmanlarına, süper bilgi işlem merkezlerine erişime ve güçlü endüstri desteğine dayanır.

  • Rome, İtalya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rome, İtalya

  Avrupa Sürdürülebilirlik İnovasyon Enstitüsü (EIIS), sürdürülebilirlik için inovasyonu kolaylaştırmak ve teşvik etmek amacıyla şirketler, akademi, kurumlar ve girişimciler için yenilikçi çözümler tasarlayan bir akademik şirkettir. EIIS'de insanlar, eğitim, araştırma ve sürekli deneyler yoluyla çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirliğe ulaşmak için bağlantı kurar. EIIS'de profesör veya öğrenci yoktur, yalnızca öğrenmenin artık pasif bir sürecin sonucu değil, sürekli etkileşimle tanımlanan ilgi çekici bir faaliyetin sonucu olmasını sağlamakla ilgilenen kişiler vardır.

  • Milan, İtalya
  • Cremona, İtalya
  • + 2 daha fazla

  Università Cattolica öğrencileri ve mezunları, Avrupa'nın en büyük özel üniversitesinin bir parçası oldukları için kendilerini şanslı hissediyorlar. Öğrencilere özel hizmetler ve tanınmış akademik kalitesi sağlamaya yönelik güçlü bir taahhüt ile karakterize edilir. Cattolica'da okumak, uluslararası bir bağlamda, dört kampüsümüzde 160'tan fazla farklı milletten, ancak İtalyan özünde eğitim almak anlamına gelir. Üniversitemizi gerçekten farklı kılan, Milano, Brescia, Piacenza, Cremona ve Roma'daki beş kampüsümüzün konumuna dayalı olarak ağ kurmayı ve kariyer fırsatlarını kolaylaştıran kampüs çeşitliliği ve sonsuz olasılıklardır.

  • Rome, İtalya

  Roma Tre Üniversitesi, gençler için düşünülmüş genç bir üniversitedir. 1992 yılında kurulmuş olup hem öğrenci sayısı hem de verilen dersler açısından hızla büyümüştür. Özellikle genç üniversiteler içinde en önde gelen akademik sıralamalar arasında mükemmel bir derece kazanmıştır. Roma Tre Üniversitesi, Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri, Yüksek Lisans ve İleri Düzey kursları, Doktora Programları ve Uzmanlık Okulları sunan 13 bölüm halinde organize edilmiştir.

  • Neuchâtel, İsviçre
  • Leicester, Birleşik Krallık
  • + 1 daha fazla

  CIES - Uluslararası Spor Çalışmaları Merkezi, İsviçre'nin Neuchâtel şehrinde bulunan bağımsız bir çalışma merkezidir. 1995 yılında Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Neuchatel Üniversitesi, Neuchatel Şehri ve Eyaleti arasında bir Vakıf olarak kuruldu.

  • Rome, İtalya

  Eastwest European Institute , öğrenciler ve profesyoneller için jeopolitik analiz, bilimsel etkinliklerin organizasyonu ve uluslararası ilişkiler ve küresel dinamiklere odaklanan eğitim projeleri konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir kuruluştur.

  • Rome, İtalya

  La Business School MELIUSform eroga, dal 1996, Executive Master, Master Specialistici e Corsi di Specializzazione nelle seguenti: Finanza & Controllo, Human Resources, Lex & Tax, Marketing, Innovation Management & Digital Transformation, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, İtalya

  University of Tuscia (UNITUS), uluslararası öğrencilerin 2022/2023 Akademik Yılı için 2. Döngü Uluslararası Derece Kurslarına (2 Yıl Yüksek Lisans Dereceleri) kabulü için halka açık bir seçim olduğunu duyurdu. Üniversite, bir İtalyan Üniversitesine ilk kez kayıt yaptıran ve en çok hak eden İtalyan olmayan öğrencilere, üniversite ücretleri de dahil olmak üzere ayrılma maliyetlerinin çoğunu kapsayan 59 bursu tahsis edecektir.

  • London, Birleşik Krallık
  • Ragusa, İtalya
  • + 1 daha fazla

  Auream Phoenix University for Women (APUW), yalnızca kadınların eğitimine adanmış ilk özel, uluslararası, Uzaktan Eğitim, amaca yönelik kurulmuş bir üniversitedir. APUW, işte ve ailede çalışan her kadının kendi evinin rahat ortamında kalırken akademik hedeflerini tamamlamasına ve okumasına izin verir. Üniversitemiz, kazanan bir zihniyete sahip kadın liderlere, canlı, dinamik kişiliklere sahip kadınlara, bağımsız düşünürlere ve toplumlarında referans noktası olmanın bilincinde olan kadınlara hitap etmektedir. Birincil odak noktamız, akademik sertifika için beceri ve yeterlilikleri test etmektir. Aurea Phoenix University for Women's lisans programları, aktif çalışan, en az 5 yıllık mesleki deneyime sahip kadınlara, ailelerini ihmal etmeden bir derece kazanma şansı sağlamak için APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) yöntemine göre tasarlanmıştır.

  • Milan, İtalya

  Bicocca, sizi dünyanın her yerinden öğrencilerle buluşturacak genç bir üniversitedir. Burada sadece öğrenci olmayacaksınız. Küresel topluluğun bir üyesi olacaksınız. Milano-Bicocca Üniversitesi, kuruluşundan bu yana Avrupalı ve Avrupalı olmayan üniversitelerle çeşitli anlaşmalar yaparak sınırlarını aşmıştır.

  • London, Birleşik Krallık
  • Helsinki, Finlandiya
  • + 5 daha fazla

  EIT Dijital Yaz Okulu programları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine, genç profesyonellere ve gelişmekte olan dijital teknolojilere derinlemesine dalmak, teknolojiyi nasıl işletmeye dönüştüreceğini öğrenmek ve sonunda derin teknoloji girişimleri başlatmak isteyen diğer kişiler için açıktır. En iyi teknolojiye sahip AB ortak üniversitelerimizin fakülte ve personelinden öğrenin. Şirket vakaları, proje çalışması ve işbirliği yoluyla uygulamalı deneyim kazanın. Rekabetçi fiyatlı eğitim. Dünyanın dört bir yanından benzer düşüncelere sahip öğrencilerle eğlenceli toplantılar yapın ve ağ kurun!

  • Verona, İtalya

  University of Verona öğretim, araştırma ve inovasyonda mükemmellik için çaba göstermektedir. 22.000 öğrencisi ve üniversiteyi sürekli iyileştirmek ve büyütmek için çalışan öğretim üyeleri, araştırmacılar, teknik ve idari personel dahil 1.500 personeli bulunmaktadır. Derece dersleri ile gerçek iş dünyası arasındaki bağı sürekli olarak güçlendirmeye çalışan ileri görüşlü bir kurum olan üniversitenin yakın gelecek için ana hedefi, giderek daha sıcakkanlı ve öğrenci ihtiyaçlarına uyarlanmış olmaktır.