Keystone logo
İtalya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde İtalya 2024

kurum sayısı: 4
  • Milan, İtalya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rome, İtalya

  Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus) – yalnızca Sağlık ve Tıp Bilimlerine adanmış bir üniversite. UniCamillus, 20 Haziran 2017'de CUN (İtalyan Ulusal Üniversite Konseyi) tarafından Üniversite Yönetmelikleri ve Eğitim Yönetmeliklerinin onayını ve 5 Eylül 2017'de ANVUR (İtalyan Ulusal Üniversite ve Araştırma Değerlendirme Ajansı) tarafından akreditasyonu aldı.

  • Lido di Camaiore, İtalya
  • La Spezia, İtalya

  Lucca eyaletindeki Lido di Camaiore'deki Istituto Stomatologico Toscano, diş hekimleri, diş hijyenistleri ve diş asistanları için sürekli eğitim programlarının eğitimi ve geliştirilmesi ile ilgilenmektedir. Yükseköğretim okulu, hem üç yıllık bir derece alan hem de bir uzman veya eski okul yüksek lisans derecesi alan öğrencileri ve oyuna geri dönmek, becerilerini derinleştirmek ve artırmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. hastalarına sundukları hizmetlerin kalitesi.

  • Rome, İtalya

  Campus Bio-Medico University of Rome , biyomedikal bilimlere insan yaşamının değerini ve merkezi odak noktası olarak insanı geri kazandırmak için kültürel bir amaç ile 1993 yılında kurulmuştur.