Keystone logo
İzlanda

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde İzlanda 2023

kurum sayısı: 6
  • Reykjavík, İzlanda

  Reykjavik Teknik Koleji 2008 yılında kuruldu, ancak geçmişi 19. yüzyıla kadar uzanıyor. Technical College Reykjavík, 8 okuldan ve Teknik Akademi'den oluşur ve her dönem yaklaşık 50 çalışma programı ve 800 ders sunar. Her okulun kendi müdürü ve eğitim bağımsızlığı vardır.

  • Hvanneyri, İzlanda

  Agricultural University of Iceland (AUI) 1 Ocak 2005 tarihinde kurulmuştur. Tarım ve çevre bilimleri alanında bir eğitim ve araştırma kurumudur. Ana odak noktası, geleneksel tarım, bahçecilik ve ormancılık, çevresel planlama, restorasyon bilimleri, kırsal kalkınma ve sürdürülebilir kalkınma dahil olmak üzere arazi ve hayvan kaynaklarının korunması ve sürdürülebilir kullanımı üzerinedir.

  • Brattleboro, Amerika Birleşik Devletleri
  • Washington, DC, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 13 daha fazla

  SIT Graduate Institute, çatışma dönüşümü, uluslararası eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve TESOL alanlarında uluslararası odaklı yüksek lisans dereceleri, sertifikalar ve mesleki gelişim programları sunmaktadır. 1964'ten beri SIT, profesyonelleri kültürlerarası ve uluslararası ortamlarda başarılı olmaya hazırlamaktadır.

  • Isafjordur, İzlanda

  Westfjords Üniversite Merkezi, Mart 2005'te kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Ülkenin tüm yüksek öğretim kurumları dahil olmak üzere 40 kurucu üyesi vardır. Merkez, Ocak 2006'da Ísafjörður'daki Vestrahús'ta faaliyete geçti. Aynı bina, Deniz Araştırmaları Enstitüsü, İzlanda Balıkçılık Laboratuvarları ve İzlanda Kar Çığ Araştırma Merkezi'nin ofislerini barındırıyor. Westfjords Bölgesel Kalkınma Merkezi de burada yer almaktadır ve binada temsil edilen tüm kuruluşlar ortak kabul tesislerini paylaşmaktadır.

  • Borgarnes, İzlanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Reykjavík, İzlanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...