Keystone logo
İspanya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde İspanya 2023

kurum sayısı: 256
  • Barcelona, İspanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, İspanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pozuelo de Alarcón, İspanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, İspanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, İspanya

  Bunu okuyorsanız, muhtemelen Üniversitemizle ilgili bir şey gözünüze çarptığı içindir. Katolik Propagandacılar Derneği (ACdP) tarafından 1933'te kurulan İspanya'daki en büyük ve en geleneksel özel eğitim kurumu CEU'nun bir parçası olduğumuzu zaten biliyor olabilirsiniz. Madrid Topluluğu'nda, önce bir Üniversite Koleji olarak ve 1933'ten beri özel bir Üniversite olarak yüksek öğrenimi anlamanın ve yönetmenin yeni bir yolunu sunan ilk kişilerdik. 85 yılı aşkın bir süredir öncü tavrımız, yaptığımız her şeye damgasını vurmaya devam ediyor. Bizi tanıdıkça öğreneceksiniz.

  • Lahti, Finlandiya
  • Madrid, İspanya
  • + 1 daha fazla

  EIT Hammaddeler Akademisi - MEITIM, öğrencilere gerçek hayattaki zorluklara odaklanarak dinamik bir ortamda öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunar. Avrupa Birliği'nin bir organı olan EIT (European Institute of Innovation and Technology) tarafından verilen EIT Etiketi, yalnızca yüksek lisans ve doktora düzeyindeki mükemmel eğitim programlarına verilen bir kalite sertifikasıdır.

  • Barcelona, İspanya

  ELISAVA, Barselona Tasarım ve Mühendislik Okulu, tasarım, mühendislik ve iletişim alanlarında eğitim, bilgi ve araştırmayı teşvik eder. 50 yılı aşkın tecrübesiyle 17.000'den fazla öğrenci yetiştirmiş ve dünyanın önde gelen okullarından biri olarak kendini kanıtlamıştır. Okul, öğrencileri mevcut ve gelecekteki zorluklarla yüzleşmeye hazırlayan bir üniversite eğitimi sunmak için uluslararası prestije sahip şirketler, kurumlar ve STK'larla işbirliği yapar. ELISAVA, toplumu iyileştiren ürünler, hizmetler ve ortamlar tasarlama ve yaratma becerisine sahip uzman profesyoneller yetiştirir.

  • Santander, İspanya

  1932'den beri entelektüel yaratıcılık ve eleştirel düşünceyle hareket eden UIMP öğrencileri, ufuklarını genişletti ve dünyayı ileriye taşımaya katkıda bulundu. Misyonumuz, kültür ve bilimi teşvik etmek, uluslararası ve bölgeler arası ilişkileri, bilimsel ve kültürel alışverişi teşvik etmenin yanı sıra gelişmiş ve özel araştırma faaliyetleri yürütmektir. Yaz Kursları, devam eden akademik faaliyetlerimizin bir özetidir ve bizi İspanya'da öncü bir üniversite merkezi yapar. Santander, geleneksel akademik merkezdir, ancak diğer kampüslerimizde birçok başka etkinlik düzenlenip gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üniversite, yabancılar için İspanyolca dil ve kültür kursları düzenleme konusunda İspanya'da öncüdür. Ayrıca, Eğitim Bakanlığı ve Mesleki Eğitim ve Öğretim ile işbirliği içinde, dilin öğrencileri ve öğretmenleri için yoğun İngilizce kursları düzenliyoruz. Ayrıca, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanına uygun olarak, İspanya genelinde akredite Yüksek Lisans ve Doktora derecelerine yol açan Resmi Lisansüstü Programları öğretiyoruz. Buna karşılık, akredite edilmiş UIMP'ye özgü Yüksek Lisans Programları sunuyoruz.

  • Valencia, İspanya

  ValgrAI (Valensiya Yüksek Okulu ve Yapay Zeka Araştırma Ağı), Generalitat Valenciana, Valensiya Bölgesi'ndeki beş devlet üniversitesi (UV, UPV, UA, UJI ve UMH) ve yapay zekayı koordine eden şirketlerden oluşan kar amacı gütmeyen bir vakıftır. Comunitat Valenciana'da şirketlerin teknolojik ihtiyaçlarına cevap vermek ve Valensiya Bölgesi'nin üretim modelini yenilemek için Yapay Zeka (AI) alanında yeni yetenekler yaratılmasını teşvik etmek için eğitim ve araştırma.

  • Rotterdam, Hollanda
  • Bilbao, İspanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Sanayi Sonrası Şehirler Üniversitesi (UNIC), yeni nesil öğrencilere kapsayıcı bir eğitim sunmak amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Sanayi sonrası şehirlerde bulunan ve Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen 10 Avrupa üniversitesinden oluşan bir ittifak, kentsel konuların tüm öğrenciler için erişilebilir ve kapsayıcı bir şekilde öğretim ve araştırmayı beslemesini sağlamak için şehir kurumlarıyla el ele çalışır. İttifak, 2023'te ilk ortak yüksek lisans derecesini başlatıyor ve şehirlerindeki post-endüstriyel dönüşümleri ilerletecek ve Avrupa'da ve çevresinde değişen ekonominin ihtiyaçlarına yanıt veren yeni bilimsel disiplinlerde yüksek vasıflı mezunlar olacak öğrenciler arıyor. Dünya.

  • Alcoi, İspanya
  • Gandia, İspanya
  • + 1 daha fazla

  Universitat Politècnica de València, Şanghay sıralaması olarak bilinen Dünya Üniversitelerinin Akademik Sıralamasına (ARWU) göre İspanya'daki en iyi İspanyol teknoloji üniversitesidir. Şu anda, Alcoy, Gandia ve Valencia şehirlerinde bulunan üç kampüse dağılmış 25.400 öğrencisi, 3.600 öğretmeni ve araştırmacısı ve 1.400 idare ve hizmet uzmanı bulunmaktadır. UPV, 40 derece ve 13 çift derece öğretir; 90 üniversite yüksek lisans ve çift yüksek lisans derecesi ve 30 doktora programı. UPV öğrencilerinin %72'si eğitimlerini bitirdikten bir yıl sonra zaten çalışıyor. Ve bu büyük ölçüde şirketlerde ödenen stajyerliklerden kaynaklanmaktadır. Kurum, diğer Avrupa ve Latin Amerika üniversiteleri, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Çin veya Japonya ile öğrenci değişimine izin veren binden fazla anlaşmaya sahiptir. Programa katılan toplam 4.500 kurum arasında alınan Erasmus'ta Avrupa'da altıncı sıradadır. UPV, 50 yılı aşkın tarihinde yaklaşık 145.000 bilimsel yayın üretmiştir. Patent sayısında ulusal lider ve araştırma faaliyetlerinden en fazla gelir elde eden İspanyol akademik kurumlarından biridir.

  • Poitiers, Fransa
  • Iași, Romanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Şehir-Üniversite Kampüsü (EC2U), Avrupa Birliği'nin dört farklı bölgesinden, eğitim ve araştırma odaklı, yerel ve küresel olarak bağlantılı yedi uzun süreli üniversiteden oluşan çok kültürlü ve çok dilli bir İttifaktır: Üniversite Coimbra, Yaş Üniversitesi, Jena Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Poitiers Üniversitesi (Koordinatör), Salamanca Üniversitesi ve Turku Üniversitesi. İttifak'ın amacı, yedi üniversite ve ilgili şehirler arasında hareketliliğin serbestçe akmasına izin veren yenilikçi bir alan geliştirmektir.

  • Barcelona, İspanya
  • Esch-sur-Alzette, Lüksemburg
  • + 6 daha fazla

  Avrupa Üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyum, yüksek performanslı çözümlere odaklanan yeni ve yenilikçi bir pan-Avrupa EUMaster4HPC programı geliştirdi. EUMaster4HPC, Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendirmek için yeni nesil yüksek vasıflı ve yetenekli HPC uzmanlarını eğitmek için Avrupa'daki HPC eğitimindeki başlıca oyuncuları bir araya getiriyor. EUMaster4HPC, yenilikçi müfredat ve öğretim paradigmalarına, akademik mükemmelliğe, birinci sınıf HPC uzmanlarına, süper bilgi işlem merkezlerine erişime ve güçlü endüstri desteğine dayanır.

  • Barcelona, İspanya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, İspanya

  LABASAD, İspanya'nın Barselona şehrinin kalbinde yer alan lider bir Çevrimiçi Sanat ve Tasarım Okulu'dur. Yüksek lisans programlarımızı devrim niteliğindeki ONLIVE formatımızla sunuyoruz, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışabilirsiniz! Tüm programlarımız %100 çevrimiçi ve aynı zamanda canlı, yani çevrimiçi bir okuluz ama ruhu yüz yüze.