Keystone logo
Bulgaristan

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Bulgaristan 2024

kurum sayısı: 3
  • Pleven Center, Bulgaristan

  Tıp Üniversitesi - Plevne, Bulgaristan'daki beş tıp üniversitesinden biridir. 1865 yılında kurulan Şehir Hastanesi'nin ufkunu, boyutunu ve itibarını genişleterek 1974 yılında kurulmuştur. Bugün geçmişin geleneklerini günümüzün olanaklarıyla birleştirerek, eğitim ve tedavi olanaklarını bünyesinde barındırmakta, çağdaş bir klinik öncesi temeli, Tüm önemli tıbbi alanlarda 1000'den fazla yatak ve kliniğin yanı sıra modern teşhis ve tedavi ekipmanlarına sahip çok sayıda uzmanlaşmış klinik ve araştırma birimine sahip Üniversite Hastanesi.

  • Varna, Bulgaristan

  Ülkenin en modern ve yüksek teknoloji üniversitelerinden biri olan Medical University-Varna'ya hoş geldiniz! Çekici çok uluslu ortam, son teknoloji eğitim yöntemleri ve tesisleri, gerçek dünya ve simülasyon eğitimi, Bulgaristan'ın Deniz Başkentindeki harika spor ve rekreasyon koşulları - bunlar, yaklaşık 50 ülkeden öğrencilerin hepsinin nedenlerinden sadece birkaçı. dünyanın her yerinden Medical University-Varna'da okumayı seçtiniz!

  • Sofia, Bulgaristan

  Tıp Üniversitesi - Sofya (MUS), Bulgar eğitim sisteminde benzersiz bir yere sahiptir. Yüksek öğretim, eğitim ve araştırma çalışması, sağlık hizmetleri ve kamu faaliyetlerindeki başarılar entegre edilmiştir - MU'nın yenilikçi olmasını ve kamu yararını karşılamasını amaçlamaktadır. Üniversite eğitimin kalitesini ulusal ve uluslararası ölçekte artırırken bölgesel liderlik için çabalar.