Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2024

kurum sayısı: 5
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Birleşik Arap Emirlikleri Başkan Yardımcısı ve Başbakanı Majesteleri Şeyh Muhammed Bin Rashid Al Maktoum'dan ve Dubai Hükümdarı Mohammed Bin Rashid University of Medicine and Health Sciences (MBRU) , yenilikçi ve entegre sağlık eğitimi için küresel bir merkez olmayı hedefliyor. ve insanlığın hizmetinde araştırma.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  RCSI, kurulduğu 1784 yılından bu yana tıp ve sağlık alanında liderler geliştirmektedir. 2005 yılında, İrlanda'nın yalnızca sağlık profesyonellerinin liderlik, yönetim ve eğitim kapasitesini geliştirmeye adanmış tek üçüncü düzey kurumu olan Liderlik Enstitüsü'nü kurduk.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  DMC, mesleğe, bilimsel topluluğa ve mesleğe hizmet etmek için en yüksek akademik mükemmellik standartlarıyla tutarlı olarak İslami değerleri teşvik eden ve yüksek düzeyde öğrenci başarısını destekleyen bir öğrenme ortamı sağlayarak öğrencilere lisans ve yüksek lisans düzeyinde akredite sağlık meslekleri eğitimi sağlamayı taahhüt etmektedir. halka açık.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Jazeera Üniversitesi, Somalili eklektik bir grup bilim insanı tarafından Somali'nin Mogadişu kentinde Şubat 2010'da kuruldu. Bilgiye dayalı bir toplum yaratmaya yönelik bir yüksek öğretim merkezidir.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Al Ain, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 1 daha fazla

  2006 yılında kurulan Fatima College Of Health Sciences (FCHS), Birleşik Arap Emirlikleri'nin vasıflı sağlık profesyonellerine olan artan ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Kolej, BSc'yi sunarak başladı. 2006 yılında Hemşirelik programında yüksek lisans yaptı ve o zamandan beri BSc'de 10'dan fazla derece programı sunacak şekilde genişletti. ve Sağlık Bilimlerinde Diploma seviyeleri. Hemşirelik programı, Avustralya'daki Griffith Üniversitesi ile işbirliği içinde yürütülmektedir.