Keystone logo
Avustralya

En İyi Üniversiteler Sağlık hizmeti programlar içinde Avustralya 2024

kurum sayısı: 9
  • Perth, Avustralya

  1979'da Avustralya'nın ilk ulusal spor eğitimi sağlayıcısı tasarlandı. Fikir, antrenman programlarının kalitesini iyileştirmek ve kolektif tutkularını sektöre getirmek için altı spor tutkunu ortak bir hedefle güçlerini birleştirdiğinde ortaya çıktı.

  • Heidelberg Heights, Avustralya

  Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA), Avustralya'nın önde gelen kaliteli eğitim ve öğretim sağlayıcılarından biridir. Enstitü'nün temel uzmanlık alanları ve kurs sunumu, hemşirelik, sağlık ve yaşlı bakımı, engellilik desteği ve erken çocukluk eğitimi ve bakımı gibi toplum hizmetleridir ve sağlık yönetimi ve İngilizce Dili çalışmaları gibi yeni alanlara yönelik araştırma ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

  • Alexandria, Avustralya

  Fitness Sertifikası III, fitness endüstrisine attığınız ilk adımdır. Bu ulusal yeterlilik, bir 'fitness eğitmeni' olmanıza izin verir. Müşterilerinizi fitness merkezlerinde ve spor salonlarında değerlendirmeyi, eğitmeyi ve denetlemeyi öğreneceksiniz.

  • Brisbane City, Avustralya

  1979'daki kuruluşundan bu yana, Sarina Russo Grubu, dünya çapında binlerce bireyin kariyerlerini başlatmanın ve geliştirmenin yolunu açtı. Avustralyalı ve Uluslararası öğrencilere İngilizce ve Mesleki beceriler konusunda kursların sağlanmasında bir lider olarak, öğrencilerimiz Üniversitede eğitimlerini ilerletmek veya bu çok önemli kariyer sonucunu elde etmek için gereken beceri ve deneyimi başarıyla kazanmışlardır.

  • Preston, Avustralya

  ALACC, Melbourne (Preston) merkezli, ulusal olarak tanınan kurslar sunan bir Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) kolejidir.

  • Canberra, Avustralya
  • Sydney, Avustralya

  Avustralya Hemşirelik Koleji ( ACN ), sağlık hizmetlerini geliştirmek için hemşire liderliğini ilerletmeye kararlıdır. Üniversitemizde, iş unvanı veya kıdem seviyesi ne olursa olsun tüm hemşirelerin lider olabileceğine yürekten inanıyoruz.

  • West Melbourne, Avustralya

  Menzies Institute Of Technology , eğitime güçlü bir şekilde odaklanmasıyla tanınan akredite bir eğitim kuruluşudur.

  • Burwood, Avustralya

  New Era Institute , sadece akademik potansiyelinizi büyütmeye değil, aynı zamanda liderlik, takım oyuncusu ve gelişmiş yaratıcılık gibi alanlarda kişisel gelişiminize odaklanıyoruz. Kurslarımızı, iş liderlerini geliştirmek için uygulamalı çalışmalara katılmanızı sağlamak için tasarlıyoruz.

  • Sydney, Avustralya

  INT Nurse Training, Avustralya'daki öğrencilere yüksek kaliteli eğitim sağlayan Kayıtlı bir Eğitim Kuruluşudur (Kod: 45232).