Keystone logo

1 Sertifika programlar içinde İmmünoloji 2024

filtreler

filtreler

 • Sertifika
 • Sağlık Hizmeti
 • Tıp
 • İmmünoloji
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Sertifika programlar içinde İmmünoloji

  Sertifikalar akademik alanların anlayışlarını genişletmek isteyen lisansüstü öğrencileri lisans edinilebilir bir eğitim kimlik vardır. Sertifikalar akademik programlar arasında köprü veya öğrencilere kendi alanlarında rekabet gücünü koruyabilmek için gerekli ek mesleki eğitim verebilir. Bazı belgelerin sağlanması bazı profesyonel mesajlar için gerekli olabilir.

  immünoloji bir sertifika nedir? immünoloji bir sertifika öğrencilere immünoloji temelleri bir temel verecek ve aynı zamanda mikrobiyoloji ve genel biyokimya ilkeleri gelen çekecektir. Dersler temel bilgi lisans derslerinde öğrendikleri ve sık sık farmakoloji, bakteriyel patogenezi, hücresel nörobilim, genetik, organik kimya ve toksikoloji dahil olmak üzere ilgili konularda, bir yelpazeyi kapsamaktadır üzerine inşa. Programa bağlı olarak, öğrencilerin alan rotasyonları tamamlamak veya bir araştırma temelli projeyi tamamlamak için istenebilir.

  Öğrenciler mikrobiyoloji ve immünoloji ile ilgili pozisyonlar için daha fazla hazırlık kazanmak için sertifika programlarına katılmak. Ayrıca, sertifika üst düzey programlarına ilerlemek için ya da belirli kurumları ile iş elde etmek için gerekli olabilir.

  Bir immünoloji sertifika programının maliyeti kurumun, programın öğretim ve uzunluğu tipine bağlı olarak değişir. Öğrenciler sık ​​sık online tabanlı öğretim ve sınıf malzemeler ile maliyetlerini düşürmek.

  Bazı öğrenciler sertifika tamamlanmasının ardından odaklı master veya doktora programlarına devam etmek seçecektir. Ancak, öğrenciler de mezun olduktan sonra doğrudan iş piyasasına girmek için tercih edebilirsiniz. Bir immünoloji sertifika programı mezunları sıklıkla psikiyatrik bozukluklar, aşılar ve biyoteknoloji gibi tıbbi niş alanlarda iş bulmak.Akademisyenler onların diğer eğitim belgelerinin ve mesleki deneyimlerine bağlı olarak yöneticiler, mikrobiyolog ya da profesör olarak çalışmalarını bulabilirsiniz.

  Çevrimiçi sertifika programları uzak bölgelerde ya da eğitim tesislerine sınırlı erişim ile yaşayan öğrenciler için idealdir. Ayrıca, esnek bir zamanlama ihtiyacı olanlara hitap etmektedir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.